Наші невтомні волонтери: зробили підбірку публікацій їхньої безцінної роботи

Наші невтомні волонтери: зробили підбірку публікацій їхньої безцінної роботи
  • Сьогодні, 5 грудня у більшості країн світу вшановують людей, небайдужих до проблем суспільства. Для України це свято — «Всесвітній день волонтера» є, як ніколи, важливим і актуальним. Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Ваша допомога надзвичайно цінна і ніколи не буде забута.
  • Зробили підбірку публікацій  про волонтерів Козятинщини

Війна згуртувала нашу націю як ніколи. Поки мужні та відважні захисники боронять та відвойовують у ворога шматочок за шматочком нашу рідну землю, волонтери роблять все можливе, аби забезпечити їх всім необхідним. І наша Козятинщина славиться такими людьми. Чого наші краяни тільки не вміють — і сухі борщі роблять, і сітки маскувальні плетуть, і одяг для поранених захисників шиють, і кошти на потреби ЗСУ збирають

Допомога наших волонтерів надзвичайно цінна і ніколи не буде забута. В цей нелегкий час ви надаєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість та надію на краще життя. Нині, завдяки Ваші підтримці, у зоні бойових дій воює не тільки зброя — воює український дух, який неможливо здолати! 

Про волонтерів Козятинщини

Розпочнемо з козятинчанина Сергія Сиваківського. Він  із перших днів війни знайшов себе у волонтерстві. Береться за все, де потрібна допомога. Наразі основним напрямком його волонтерської роботи є пошиття одягу-трансформера для поранених бійців. Але є ще чимало паралельних проєктів

Відео дня

Про його волонтерську роботу та команду читайте у публікації:

Добре всі знають нашу волонтерку з Іванківців Ольгу Пирогову. Вона організовує поїздки у найгарячіші точки лінії фронту. Поговорили з нею про її роботу, про поїздки на передову, про людей, які її підтримують і про втрати, які важко пережити.

Також читайте волонтерську діяльність Ольги у публікаціях:

Активною у допомозі нашим захисникам та мешканцям громади є і козятинчанка Ірина Колесник. Вона почала займатися волонтерством ще з початку Революції Гідності. Після перемоги Майдану, почалася війна і багато знайомих хлопців та дівчат пішли захищати наші кордони на сході України. Наші журналісти говорили з нею про поговороли про її волонтерські будні. Також нгадаємо про її інтерв'ю інформаційному виданню «Вінниччина». Говорили про війну та не тільки.

Нещодавно волонтери Козятинщини об'єдналися заради спільної цілі — зібрати 4 комплекти FPV-дронів вартістю 1 млн гривень. Роблять це для підтримки наших захисників.

Справжні Герої є і волонтери Самгородоцької громади. Нагадаємо, як мешканець Зозулинців Василь Лопушан разом зі своїм волонтерським побратимом, учасником АТО Віктором Берновим возить допомогу на передову. Як воно, їздити під кулями, поблизу мін, бачити зруйновані ворогом міста? Читайте у статті « Возять допомогу під звуки обстрілів та прильотів».

Також нагадаємо, про волонтерів із Зозулинецького старостинського округу, які на сході України потрапили під обстріл та дивом залишились живі

Не перестають трудитися на спільну перемогу і глухівчани. Писали Імена наших Герої-волонтерів. Вони  пересушили тонни овочів.. Глухівчани про сухі борщі для наших воїнів

Нагадаємо, як до Козятина та Глухівці приїздили журналісти телеканалу «1+1». Знімали сюжет наших невтомних волонтерів, які готують сухі борщі і не тільки захисникам на передову. 

Козятинські волонтери Церкви спасіння Світлана Романова та Олена Автухова зі своїми товаришами виготовляють у волонтерській кухні в приміщенні місцевого храму сухі смачні «Мамині борщі» для українських захисників.

«Мамин борщ», «мамині голубці» і печеня — у телемарафоні «Єдині новини» вийшов сюжет про козятинський мініцех із приготування обідів на передову. Про це читайте у публікації: «У Козятині господині об'єднались, аби готувати для українських військових сухі страви.

Невтомні і махнівські волонтери. Варять супи, борщі, квасять помідори, роблять оселедці. Та й на цьому перелік того, чим дівчата-трудівниці допомагають військовим, не закінчився. Це вже не сухпайки чи інші смакота. Це домашні мазі від ран та опіків

Під пильним керівництвом Ірини Дигай працюють дві Наташі, дві Ірини, дві Ольги, дві Люди і два Андрія. Ірини жартома каже: «В нас, як у Ноєвому ковчезі».

Активна волонтерка, Голова громадської організації «Суспільні ініціативи Козятинщини» Олена Іванчук. Вона постійно звітує про зроблену роботу. Розповідає  скільки наплели та передали на фронт маскувальних сіток і не тільки. 

 

Також ми неодноразово розповідали про команду юних волонтерів.  Захар Іщук та його друзі  об’єдналися довкола спільної мети — допомогти Збройним силам України. Хлопчики разом з дівчатками зібралися на вулиці, організували невеликий блокпост і збирали кошти. 

А ще у нашій громаді є простір «Добрий Козятин» — благодійної організації, яку три роки тому заснував Антон Борис, настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви. Із початком повномасштабного вторгнення організація розширила свою діяльність і почала підтримувати людей, які через російську агресію були змушені покинути свої домівки і переїхати до Козятина. Разом із волонтерами отець Антон створив благодійний простір, де нині працює чимало безкоштовних гуртків 

Читайте також:

Наші волонтери — найкращі. Таких публікацій на нашому сайті тисячі. Це далеко не повний список волонтерів, які допомагають армії. Кожен із нас долучається до допомоги військовим у міру своїх сил і можливостей. Але абсолютно кожен внесок, незалежно від того чи великий він, чи ні — важливий!

Допишіть в коментарях тих, кого варто згадати в цей день, кому варто подякувати.

Читайте також:

Допоможемо нашим воїнам побачити ворога завчасно

Збирають кошти на авто для 41 ОМБр, в якій воюють наші земляки. Долучайтесь

Зозулинчани виготовили близько 600 банок м’ясних і рибних консервів захисникам до зимових свят

На ярмарку у Кордишівській гімназії зібрали понад 13 тисяч гривень. Гроші підуть FPV- дрони

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up