Новини компаній

Нещодавно завершився обласний конкурс проєктів з благоустрою територіальних громад. Ініціатором його виступило ГО «Ми – Вінничани» та партнери. Зокрема Благодійний Фонд МХП-Громаді та Благодійний Фонд Миколи Філонова. 

Шукаєте роботу? Тоді ця рубрика для вас! Свіжі та актуальні пропозиції роботи від козятинських компаній.

Зростаюча популярність зелених карток, пов’язана з активним виїздом українок та українців за кордон, стимулює шукати актуальну інформацію про їхню вартість та умови отримання. 

Риштовка, також відома як будівельні ліси, є невід'ємною частиною сучасного будівництва та ремонту. Її актуальність зумовлена кількома ключовими факторами:

Використання сироватки допомагає вирішити різні проблеми, такі як зволоження, розгладження зморшок, зменшення пігментації та боротьба з акне. Оберіть відповідний засіб для свого типу шкіри та насолоджуйтеся результатами.

Ємність заряду батареї знижується в міру використання телефону і залежить як від інтенсивності експлуатації, так і від звичок самого користувача. Що це означає? Виробники не можуть точно спрогнозувати термін служби батарейного модуля, тому що не знають індивідуальних звичок кожного власника телефону. Зменшення ємності виражається у відсотках і залежить від кількості повних циклів заряджання акумулятора. Відповідно, що більше цих циклів уже пройдено, то меншою продуктивністю володіє АКБ на даний момент.

Green Travel – надійний сервіс, який пропонує послуги зі страхування. Будь-яка поїздка, навіть за місто або в гості може пройти за різним сценарієм, не кажучи про закордонну подорож, де незнайомі дороги, правила та навіть незвичний стиль водіння у місцевих водіїв може призвести до неприємних наслідків, а часом навіть загрожувати життю.

Андрій Опанасюк почав перший проєкт "браунфілду" в Україні із Вінницького лампового заводу. Ця інформація була актуальна на початковому етапі реалізації. Проте що таке саме "браунфілд"?

Інтернет став невід'ємною частиною нашого життя. Від роботи та навчання до розваг і спілкування — якісний інтернет-зв'язок необхідний у всіх сферах.

Просування бізнесу, його оптимізація та вихід на високий рівень рентабельності можливе лише в тому випадку, якщо правильно налаштувати рекламу. На даний момент попит має контекстна реклама РРС, яка дозволяє оплачувати тільки ті публікації, на які кликав клієнт. Це вигідно та продумано, але важливо врахувати свої деталі, щоб не стикатися з нераціональним використанням бюджету.

keyboard_arrow_up