Новини компаній

Красиве волосся – це гордість будь-якої жінки. Кожна модниця намагається підібрати тільки найкращі засоби, які будуть повністю відповідати усім вимогам. Нині сучасний асортимент з доглядовою косметикою постійно розширюється, тому у вас не виникне складнощів з пошуком.

Велика кількість спортсменів-початківців у сфері бодібілдингу, пауерліфтингу та навіть професіонали прагнуть отримати красиве та накачане тіло. Але досягти максимального рельєфу та міцної статури досить важко без вживання спеціальних препаратів стероїдної фармакології.

Ті, хто має власне житло, або ж ті, хто збирається переїжджати в нове куплене чи орендоване помешкання, точно знає, особливо після ремонту, що необхідно завжди мати вдома.

Оксандролон є препаратом, який не можна застосовувати у таких випадках:

Шукаєте роботу? Тоді ця рубрика для вас! Свіжі та актуальні пропозиції роботи від козятинських компаній.

Під час другого благодійного марафону збору коштів на допомогу ЗСУ Благодійний Фонд Миколи Філонова «Український Альянс» спільно ГО «Ми – Вінничани» придбали і передали військовим 100 FPV-дронів. 

З початком нового навчального року Міжнародний Благодійний Фонд Миколи Філонова продовжив роботу проєкту «Спорт заради Перемоги». Ще три школи Вінниччини отримали спортінвентар.

Планшет із телефоном (SIM-карткою) – універсальний пристрій, де реалізовано одну з корисних "фіч" виробників. Пристрій стає мобільним, незалежним від дротів і наявності Wi-Fi. Здійснювати дзвінки за допомогою планшета зручно, дуже популярні відеодзвінки та надсилання повідомлень за допомогою месенджерів.

Комп'ютерна томографія (КТ) є потужним засобом діагностики, який допомагає виявляти різні захворювання та патології в організмі.

У наш час, коли стиль і практичність відіграють важливу роль в оформленні інтер'єру та повсякденному житті, старі забобони повинні поступитися місцем новим ідеям.

keyboard_arrow_up