Новини компаній

Шукаєте роботу? Тоді ця рубрика для вас! Свіжі та актуальні пропозиції роботи від козятинських компаній.

А ви вже утеплили свою домівку? Важливо пам’ятати у цьому випадку не лише про енергоефективність фасаду, але й вікна та двері. Одними з найпопулярніших зараз є вікна Саламандер , які постійно вдосконалюються та є одними з найіноваційніших.

Голова Благодійного фонду «Український Альянс» Микола Філонов став одним з ініціаторів проведення у Вінницькій області нового соціального проєкту: конкурсу з благоустрою «Твори добро», у рамках якого комунальні заклади та установи, місцеві ради, громадські організації та ініціативні групи мешканців Вінниччини можуть отримати по 100 тисяч гривень для реалізації проєктів благоустрою у межах ОТГ. 

Дуже часто зараз трапляються неприємні ситуації з сантехнікою, до того ж у найбільш невідповідний момент. Коли немає можливості довго розбиратися або залишатися вдома, щоб моніторити ситуацію.

Ваша домівка – місце, де має панувати затишок, комфорт і краса. Саме тому важливими є усі етапи ремонту, а облаштування меблями – особливо. Адже, окрім кухні ми дуже часто проводимо час у вітальні чи зоні відпочинку, тим паче, коли приходять гості. Тому центральним героєм вашої вітальні, звісно ж, стає диван.

Брекети не лише поліпшують естетику усмішки, але й сприяють загальному здоров'ю ротової порожнини. Неправильний прикус може викликати ряд проблем, включаючи болі в щелепах, зношування зубів, проблеми з жуванням та мовленням. Всі ці проблеми можуть бути вирішені за допомогою брекетів.

Килимові покриття більш складні в прибиранні, ніж тверді гладкі поверхні. Особливо це стосується виробів із довгим ворсом, який перешкоджає видаленню пилу, бруду, шерсті тварин, волосся.

Кредитна історія — це детальний звіт про ваші фінансові зобов'язання. Це документ, який показує, як раніше заборгували гроші і як їх повертали. Кожен ваш крок, пов'язаний з позиками, кредитами чи кредитними картками, фіксується в цьому звіті.

Вибір постачальника стоматологічного обладнання – це ключовий момент у створенні чи модернізації приватного кабінету чи клініки. Адже від цього залежить якість пристроїв, безпека процедур для пацієнтів, відповідність стандартам і нормам.

keyboard_arrow_up