Спорт

Спорт

Чемпіонат з кіокушинкай карате відбувся в спортивному залі Козятинського залізничного училища. Він зібрав 280 спортсменів з Вінницької, Полтавської, Житомирської, Київської областей та м. Київ.

Днями, 6-7 червня у Вінниці відбувся відкритий турнір з бадмінтону до Дня Захисту Дітей серед юнаків та дівчат 2010- 2012 року народження та молодші Козятинчанки вибороли «бронзу»

З 7-го по 9-те червня в місті Кропивницький Кіровоградської обл. триває Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів 2009 р.н і молодші. Хто ще тільки 9-го числа вийде на старт, а хто з золотою нагородою вже приїхав додому.

З 23 по 25 травня цього року в м.Умань проходив третій тур регіональної ліги Центрального регіону з тенісу настільного. Переможцем третього туру стала команда «Еволютіон» з Одеси. Проте за підсумками трьох турів перемогу здобула Діадема з Вінниці. Саме вони за підсумком спортивного року підвищуються у класі.

У Козятинському центрі дитячої та юнацької творчості до Дня захисту дітей відбувся шаховий турнір з нагоди Дня захисту дітей. Повідомили про результати

1-2 червня у Львові відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР юнаків та дівчат 2007 р.н. та молодших. Після першого змагального дня команда Вінниччини здобула чимало призових нагород, серед яких перше місце посів козятинець Олексій Лясковець (Вінницька СДЮСШОР), стрибки у висоту, 2,00 м (тренер — Галицький Володимир)

У суботу, 26 травня у Бердичеві на міському стадіоні відбулись змагання «Крилата шиповка-2024» серед юнаків та дівчат 2006-07р.н., 2008-09р.н., 2010-11р.н. та молодших. Змагалися і козятинські спортсмени та показали дуже гарні результати.

Цими вихідними, 25 та 26 травня у Вінниці відбувся фінал Чемпіонату області серед чоловіків з баскетболу На майданчику зустрілись найкращі команди чемпіонату з дивізіону «А»: «Supersloniks» м. Козятин, «Терміти» м. Вінниця, «ВНМУ» м. Вінниця, «ВНТУ» м. Вінниця. Наші баскетболісти стали переможцями

У неділю, 26 травня, на Козятинському стадіоні «Локомотив» відбулася календарна зустріч між командами «Моноліт» (Козятин) та «Граніт» (Черняхів). Це була гра другого туру чемпіонату Житомирської області серед ветеранів 40+ . Розповідаємо як проходила гра у цьому матчі.

Нещодавно у Вінниці відбувся Чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007-2008, 2009-2010 років народження Козятинські спортсмени показали хороші результати в секторі стрибків у висоту

keyboard_arrow_up