Спорт

Спорт

Хороший друг, спортсмен, добрий математик, рибалка і просто чудова людина. Так кажуть друзі про чемпіона України з естафетного бігу Максима Гайдучка. Він вислухає, дасть пораду, допоможе. Саме так було в день забігу «Шаную воїнів. Біжу за Героїв України», який відбувся в Козятині наприкінці серпня.

Козятинська дитячо-юнацька футбольна команда «Леви» прийняла участь у одному із найпрестижніших турнірів України «Utmost Cup 2023» дітьми 2015-го року народження. Наші футболісти посіли 8-ме місце серед 32-х команд.

У день свята Дня фізичної культури та спорту, в спортивній школі зібралися шанувальниці спорту на турнір з волейболу «Зустріч поколінь» серед жіночих команд. Зустрілись випускники КДЮСШ та теперішні учні спортивної школи.

Минулої неділі був зіграний заключний тур чемпіонату Житомирської області з футболу серед ветеранів категорії 40+. Інтригою останнього туру обласної першості було питання: хто стане чемпіоном і чи ветерани «Моноліта» поміняються в турнірній таблиці місцями з «Гранітом» Черняхів?

Басейн «Дельфін» зачинив свої двері для відвідувачів ще минулого року. Причин називали декілька — і відсутність укриття, і те, що приміщення підлягає капітальному ремонту. Чи зроблять його у найближчому майбутньому — з’ясовували наші журналісти

Цього літа у Козятині організувалося дві аматорські футбольні команди — «Біла кавалерія» та «Незламні витязі». Хлопці збираються на стадіоні і грають у футбол. Цієї неділі вони провели свою заключну гру, під час якої збирали кошти на військо  

Минулої суботи в приміщенні шахової школи ЦДЮТ пройшли змагання з швидких шахів за швейцарською системою. Присвячені вони були Дню Незалежності, та вшанування загиблих захисників України. 

В неділю 27 серпня на стадіоні Локомотив відбулася гра 13 туру чемпіонату Житомирської обл з футболу серед команд ветеранів 40+. В гості до футболістів «Моноліта» завітали ветерани «Колоса» з Радогощі. Як проходила ця цікава гра у нашій розповіді.

Нещодавно у Козятині організувалося дві аматорські футбольні команди — «Біла кавалерія» та «Незламні витязі». Хлопці збираються на стадіоні і грають у футбол. Цієї неділі вони проведуть свою заключну гру, під час якої збиратимуть кошти на військо

 Стрітбол —це різновид баскетболу із зміненими правилами. Грають команди на одне кільце в форматі 3Х3. Присвячений турнір був Дню Незалежності України В змаганні брали участь 4 команди "SuperSloniks", "Ча-Ча" (м.Калинівка), Козятин 1 та Козятин-2.

keyboard_arrow_up