Спорт

Спорт

Цими вихідними, 17-18 лютого у Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Команда Вінницької області посіла 9 місце серед 23 областей України. Успішно виступив і козятинчанин, вихованець Козятинської дитячо-юнацької спортивної школи (тренер Володимир Галицький) Олексій Лясковець

16 лютого відбулися змагання II етапу Гімназіади серед ЗЗСО з волейболу (дівчата). Як завжди команди радо прийняв КЗ КДЮСШ. Які місця зайняли команди?

У суботу, 10 лютого, в Стамбулі (Туреччина) відбувся 28-й чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій у приміщеннях. Україну на цих змаганнях представляв 21 спортсмен, що вибороли це право на січневих відбіркових змаганнях. Їм вдалося завоювати шість медалей: дві золотих, три срібних та одна бронзова медалі.

Минулої неділі в селищі Сосонка пройшов заключний тур чемпіонату Вінницького району з міні футболу. Чемпіоном достроково став «Легіон» з Козятина, срібні нагороди у ФК «Лука» (Лука Мелешківська ТГ), бронзові медалі здобув ФК «Динаміт» Іллінецької ТГ. Щодо інших команд, то вони в заключному турі могли поправити свої турнірні здобутки.

У Жежелівському ліцеї проходили змагання з настільного тенісу. Учні показали високий рівень підготовки та вміння прораховувати удари.

Минулої неділі, 4 лютого, на відкритому манежі спортивної бази «Локомотив» відбулася гра VII туру чемпіонату Житомирської області з мініфутболу серед ветеранів 40+ . До гравців «Моноліта» приїхали ветерани футболу, команда «Ружин».

Днями, 1-4 лютого відбулась 34-та зимова школа під керівництвом О.В. Гончаренко- 6-й дан, місто Вінниця. Після триденного семінару козятинські каратисти здавали іспит на пояси.

Чемпіонату Вінницького району з футзалу була в тому: чи може, наш «Легіон» у матчі проти ФК «Турбів» оформити чемпіонство за тур до завершення чемпіонату. Бойовим протистоянням мала бути гра між «Колосом» і «Ронексом «адже обидві ці команди ще не мають смаку набраних очок.

У Козятині 2 лютого відбулись змагання Гімназіади ЗЗСО з волейболу серед юнаків Хмільницького району. П'ять команд боролися за перемогу. Розповідаємо, як пройшов захід.

Ключовими іграми 9-го туру були «Заря» ФК «Лука» «Оріон» ФК «Турбів» та «Легіон» «Олімпік» Наші земляки поїхали до Сосинського ліцею, щоб оформити перемогу над суперником не виходячи на спортивний майданчик.