Погода

Вінницький обласний центр з гідрометеорології попереджає мешканців області про значні пориви вітру. Але загалом, буде тепло та без опадів. «Літо в Україні триває. Щоправда, бабине» — пише синоптик Наталка Діденко  У матеріалі детальний прогноз погоди до кінця тижня

Дощі та похолодання уже відступають, але не надовго. У нас буде кілька днів сухої та теплої погоди. Ознайомтеся з прогнозом у матеріалі та вдало сплануйте свої справи.

Найближчими днями Україну накриє похолодання. 14-15 вересня прийде холодний атмосферний фронт, який протягне дощі від заходу до сходу .

Нині саме вдала погода для прогулянок на вулиці. Насолодіться нею, бо скоро ситуація погіршиться. Синоптики передають похолодання та дощі.

Добігає кінця робочий тиждень. Якщо ви ще не спланували вихідні — читайте матеріал. Зібрали прогнози синоптиків на найближчі дні.

31-го серпня у західних областях очікується +23+28 градусів, на решті території України ще спека опиратиметься, +28+33, може, десь з переляку ще вискочить +35 градусів. До заходу України прийшов циклон з атмосферними фронтами. Така синоптична ситуація зумовить локальні грозові дощі в багатьох областях, зокрема і на Вінниччині

Минулої доби у Вінниці максимальна температура повітря становила 35°С і перевищила максимум цього дня що був зафіксований 27 серпня 1992 році - 31,2°С. Про це повідомляють обласні синоптики і додають — спека ще протримається до вересня, потроху пробиватимуться дощі, подекуди навіть грози

Добігає кінця робочий тиждень, а з ним і кінець місяця. Синоптики розповіли, яку погоду чекати по 3 вересня.

Повітря днями прогріється до +36 градусів. Порятунком у таку спеку стане дощ. Коли ж його чекати?

Синоптики Вінниччини попереджають — 23-25 серпня на території області залишається надзвичайна 5-го класу пожежна небезпека.

keyboard_arrow_up