Гроші

Гроші

У жовтні поточного року без особистого звернення громадян буде проведено автоматичний перерахунок житлової субсидії на опалювальний період 2023-2024 років.

Вінницькій області надали кошти державної субвенцій для придбання житла ще 14 сім’ями учасників бойових дій. Йдеться про 32,07 мільйони гривень для виплати грошової компенсації особам, яким така компенсація була призначена до 24.02.2022 на територіях, де ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф, та не була виплачена до цього часу.

Меблі та матеріали для ремонту, ноутбук, оновлення дорожньої розмітки — це і не тільки замовляли у липні відділи та управління Козятинської міської ради. Ми проаналізували закупівлі в електронній системі «Prozorro» і вибрали найдорожчі за минулий місяць. Найбільш вартісним виявився водогін, та якщо ви подумали про Козятин — мусимо вас розчарувати

У Мін'юсті розповіли, як правильно оформити передачу коштів, аби убезпечити себе та своє майно.

З 1 серпня 2023 року для козятинчан вступає в дію тариф на послуги з поводження з побутовими відходами затверджений Рішенням виконавчого комітету Козятинської міської ради №167 від 04 липня минулого року.

До редакції газети «RIA-Козятин» звернулася мама нашого захисника-земляка Анатолія Блажієвського з Сокільців Валентина. Її єдиний син стоїть на захисті нашої країни, він — військовослужбовець ЗСУ. За декілька днів відправляється на передову. Терміново потрібен тепловізор

З 1 жовтня в Україні повертають штрафи за торгівлю без касових апаратів, заявив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, член фракції партії «Слуга народу» Данило Гетманцев. Повернення штрафів передбачив ухвалений Верховною Радою закон, який набув чинності 1 серпня нинішнього року. Про суми штрафів та планові перевірки бізнесу він розповів Українському Радіо.

В Україні впровадили державне регулювання цін на окремі продовольчі товари вітчизняного виробництва. Націнка на ці продукти не має перевищувати 10 відсотків.

Отримуєте виплати на «Ощадбанк», будьте готові, що вашу картку можуть заблокувати. Особливо це стосується переселенців та пенсіонерів. Розповідаємо у чому причина та як цього не допустити.

Нові правила починають діяти уже з наступного місяця. Розповідаємо, що зміниться.

keyboard_arrow_up