Гроші

Гроші

Яким будуть у квітні ціни на газ та електроенергію для споживачів — у матеріалі.

Деяким категоріям козятинчан виплатять одноразову допомогу в сумі від 450 до 3100 гривень. Розповідаємо, кому чекати надходжень.

Кожен власник платіжної картки час від часу знімає готівку в банкоматах. Ці звичайні операції нерідко закінчуються тим, що банкомат «ковтає» та не віддає картку, або ж списує з рахунку, але фізично не видає гроші. Іноді «грошова скринька» завдає подвійного удару — це відбувається одночасно.

Вінниччина увійшла до п'ятірки лідерів за кількістю виданих мікрогрантів за урядовою програмою «Власна справа» та грантів для ветеранів.

Не лише народні депутати Верховної Ради користуються службовим транспортом. Власні автопарки, які утримуються за рахунок бюджетних коштів, мають також органи місцевого самоврядування. Козятин — не виключення. Скільки автівок на балансі нашого виконкому, хто ними користується, і скільки коштів пішло на бензин та їх утримання — дізнавалися наші журналісти

У кінці кожного місяця ми робимо огляд цін на ринку і порівнюємо їх з попереднім місяцем. На кінець березня ціни на деякі продукти харчування, в порівнянні з лютим навіть трохи впали.

Що замовляли управління та відділи міської ради минулого місяця, ми вже розповідали. А тепер розкажемо про найдорожчі угоди останнього місяця зими.

Минулого місяця управління та відділи Козятинської міської ради провели через електронну систему «Prozorro» понад 250 закупівель. Рекордсменом за кількістю стало Управління освіти та спорту. Які саме товари та послуги замовляли — розкажемо у нашій публікації

Що по чому? У кінці кожного місяця ми робимо огляд цін на ринку і порівнюємо їх з попереднім місяцем. На кінець лютого ще трохи подорожчали продукти борщового набору, зашкалюють деякі привозні ягоди, дорожчими стали фрукти з місцевих садків. Ціни на свинину, крупи, цукор, олію, курячі яйця трохи впали.

Днями Уряд ухвалив рішення про здійснення індексації пенсій з 1 березня 2024 року.  Завдяки індексації, для понад 10 млн громадян з 1 березня пенсії підвищаться на 8%. 

keyboard_arrow_up