Анастасія Квітка

Анастасія Квітка

(04342)20453

Висвітлюю теми життя Козятинщини

Анастасія Квітка - Всі Статті (8680)

Минулої доби, 17 липня на Вінниччині сталося три ДТП, в яких травмувались двоє дорослих та дитина. Поліцейські розслідують обставини аварій у Хмільницькому (Вовчинці), Гайсинському та Вінницькому районах.

Попри численні застереження рятувальників люди продовжують нехтувати правилами безпеки, що в результаті призводить до пожеж на відкритих територіях та в житловому секторі. Так, 17 липня, надзвичайники ліквідували 13 загорянь на відкритих територіях площею понад 14 га. Пожежі виникли у Вінницькому, Гайсинському, Жмеринському та Хмільницькому районах області.

Волонтер Ірина Зегря оголосила збір коштів на авто і РЕБ Долучайтесь

Сьогодні, 18 липня минає річниця з дня загибелі Героя з Самгородоцької громади, справжнього сина та Захисника України — Романа Козака Пам'ятаємо...

Завтра, 19 липня, благодійна організація «Міжнародний БФ «Берегиня країни» проводить благодійний захід «Багі-фест — збір коштів на ЗСУ» спільно з військовослужбовцями. 

Сестра Воїна Оксана Данилюк із сумом констатує: не справедливо, що два роки поспіль на святі села Кашперівська громада не згадує брата, а дехто не знає, до якої категорії його можна віднести. Хоча рідні, друзі, побратими знають, що він Герой з великої літери.

Повідомили, як вимикатимуть світло поточної доби. Окрім цього змінили графік знеструмлень з 15 по 21 липня Енергетики нагадують, що ситуація в енергосистемі залишається складною і тому вимушено застосовуються вимкнення електроенергії у споживачів.

Повідомляють про зміну у графіку курсування автобусів, що мають маршрути у Самгородоцькій громаді. Вони стартують вже від завтра, з 18 липня  

Ще 95 захисників звільнені з російського полону. Це воїни Збройних Сил України, Національної гвардії, прикордонники, Серед звільнених — п'ятеро бійців з Вінниччини.

В Україні з 11 липня 2024 року вступила в дію норма закону, що забороняє продаж ароматизованих сигарет, тютюну для самокруток, електронних сигарет та рідини до них, з продажу також мають зникнути сигарети в упаковках з неналежним маркуванням.

keyboard_arrow_up