Анастасія Квітка

Анастасія Квітка

(04342)20453

Висвітлюю теми життя Козятинщини

Анастасія Квітка - Всі Статті (7679)

Смакували варениками, кусали калиту, співали, танцювали, жартували і, звісно, ж ворожили. У Сестринівській гімназії до свята Андрія Андрія Первозванного організували традиційні вечорниці.

Дата 2 грудня ввійшла в історію кількома знаковими подіями та святами. В матеріалі знайдете традиції та прикмети на цей день, а також дізнаєтеся, що не можна робити

Сьогодні, 2 грудня у Козятинській громаді оголосили День жалоби за загиблим захисником — Павлом  Жуковським Козятинчан просять живим коридором о 09:00 провести Героя за маршрутом від ЦРЛ по вулиці Героїв Майдану, Куликівського, Довженка, Єдності (Катукова), далі по пров. Василя Пирогова до будинку, де він проживав на вулиці Перемоги 6.

Відтепер військові частини й територіальні центри комплектування та соціальної підтримки можуть обмінюватися документами з медзакладами через систему електронного документообігу. Це значно спростить та пришвидшить процес проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).

В Україну знову зайшов черговий циклон. Знову збільшиться хмарність, пройдуть сніг (захід, північ) та дощ, подекуди налипання мокрого снігу й ожеледиця. Щоправда, сильний вітер південно-західного напрямку буде лише в південній частині та на сході України.  

У середу, 6 грудня грудня у приміщенні будинку культури працюватиме резиденція Святого Миколая. З 15:00 -19:00 діти зможуть поспілкуватися з Миколаєм і сфотографуватися, а слухняні та чемні ще й отримати цукерку .

Споживання та доставка газу. Виявляється, це ще не все, за що доведеться платити українцям. Мова йде про плату за технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання (ТО ВБСГ). Іншими словами, це огляд та обслуговування труб, вентиляційних каналів та кранів у приватних будинках або квартирах.

Днями до Козятинської гімназії № 9 завітали представник з Центру надання соціальних послуг, інспектор з ювенальної превенції, поліцейський офіцер громади і поліцейський сектору реагування патрульної поліції З учнями провели профілактичні бесіди про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності малолітніх осіб.

Сьогодні, 1 грудня, День працівників прокуратури України. Віряни вшановують пам'ять святого Наума. До Нового року залишилося 30 днів.

В Польщі розслідують вбивство наших землячок із Сигналу, Козятинської громади. Сергій Трончук — ім'я вбивці. Він задушив свою 29-річну дружину та двоє маленьких доньок. Журналісти ТСН  дізнались моторошні подробиці

keyboard_arrow_up