Він і Вона

Традиційно День святого Валентина ми відзначали 14 лютого. За традицією, закохані проводять цей день разом і готують одне одному приємні сюрпризи чи різноманітні подарунки. Головними атрибутами свята вважаються валентинки— листівки у формі сердечка, а ще м’які іграшки, солодощі, квіти чи замовлення романтичної вечері. Як відзначали цей День наші земляки репортаж з місця події.

Наймолодша сімейна пара нашого міста у цьому році мала на двох лише 36 років: нареченій 17, а її чоловікові на два роки більше. Найстаршій сімейній парі на двох — 131 рік, їм відповідно 67 та 64 роки. Народилося у нас станом на 1 листопада 2023 року 268 діток, померло 876 осіб.

Діана — вихователь в дитячому садочку. Руслан воює на Куп’янському напрямку. Знали молодята один одного ще до повномасштабного російського вторгнення. Коли випала нагода Руслану приїхати з фронту у відпустку — Діана і Руслан вирішили створити сім’ю. 

Козятинській центральній районній лікарні передали функціональні медичні ліжка, інвалідні візки та медичні ліжечка для немовлят. За підтримки Громадського об'єднання Ірини Колесник

З таким закликом до козятинців звернулись волонтери Козятина  ГО «Суспільні ініціативи Козятинщини» Аби з користю перебувати карантині

Минулого тижня в міському будинку культури відбувся розважальний захід для дітей з обмеженими можливостями організації «Повір у себе». Влаштував його для своїх підопічних через своїх бердичевських друзів тренер інваспорту Володимир Шульга. На заході в наше поле зору потрапили двоє інваспортівців не дитячого віку. То були Юрій та його наречена Аня.

Для закоханих в День Святого Валентина деякі відділи реєстрації актів цивільного стану зробили невеличкий подарунок

5 грудня — Міжнародний день волонтера. Це свято відзначається щорічно з 1985 року, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме цей день, як день добровольця.

Генеральна Асамблея ООН в цей день 1949 року прийняла Конвенцію, спрямовану на боротьбу з торгівлею людьми і проти експлуатації проституції третіми особами.   

keyboard_arrow_up