Освіта

Освіта

У Міністерстві освіти і науки України розповіли коли закінчиться навчальний рік та про дати канікул Повідомляють — 2023/2024 навчальний рік триває з 1 вересня 2023 до 28 червня 2024 року. Разом з цим, заклад освіти самостійно визначає тривалість навчального року (тобто дату завершення занять), спираючись на встановлені урядом дати його закінчення

16 лютого Україна відзначає державне свято — День єднання. Показали, як день пройшов у першому ліцеї.

Навчання вдома вже 2-й рік поспіль продовжує негативно відображатися на рівні знань дітей та якості засвоєння ними навчальної програми. Школярі багато в чому відстають: вчителі не встигають повноцінно пояснювати новий матеріал і повторювати старий. Діти перебувають у стресі через постійну невідомість і високі вимоги до навчання. Багато хто навіть не отримує елементарних інструкцій, як виконувати домашні завдання.

В Україні планують створити унікальний шрифт для ділової документації замість традиційного Times New Roman. Новий шрифт діятиме у діловому листуванні та документах по всій країні.

Минулого тижня частину шкіл Козятинської громади відправили на «дистанційку». Із понеділка, 5 лютого деякі заклади повернулися до змішаної форми, деякі продовжують вчитися онлайн. Розповідаємо, які школи досі на дистанційному і коли учні цих закладів повернуться за парти

У Махнівській сільській раді відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На ній встановили форми навчання у двох закладах громади.

Українські випускники, які хочуть вступити до закладів вищої освіти, мають скласти НМТ. Міністерство освіти і науки повідомило, коли тестування проходитиме та яку кількість предметів здаватимуть.

Майбутні випускники Козятинського залізничного училища ознайомилися зі спеціальностями, які пропонує Львівський фаховий коледж, умовами вступу та перевагами навчання за ступеневою освітою.

На сторінці сьомого ліцею опублікували меню та фото обіду діток. Подивитися, як все виглядає можна у матеріалі.

Завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, який відбувся впродовж листопада-грудня 2023 року. Козятинський центр професійного розвитку педагогічних працівників повідомив результати та імена переможців

keyboard_arrow_up