Освіта

Освіта

Освіта – це одна зі сфер, на які найбільше вплинув технологічний прогрес останніми роками. Уже зараз в Україні найпопулярніша школа – дистанційна.

11 травня 2024 року в Білопільській гімназії Глуховецької селищної ради відбулася тематична лінійка, присвячена святкуванню Дня Європи в Україні. Лінійку організували класні керівники восьмого та шостого класів Васько Валентина Сергіївна та Натальчук Оксана Петрівна.

У ліцеї №7 провели благодійні ярмарки на підтримку ЗСУ. Це один із низки заходів, які відбудуться в навчальному закладі до Дня Героїв України. І це не єдина патріотична акція ліцею. Розповідаємо, як навчальний заклад підтримує наших бійців та волонтерів

Через війну точні дати випускних можуть коригуватися, а їх проведення відбуватиметься з урахуванням безпекової ситуації.

26 квітня Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту гостинно розчинило двері для випускників шкіл та їхніх батьків, запросивши їх на День відкритих дверей під гаслом "Знайомство з професіями".

26 квітня у першому класі третього ліцею пройшов День цивільного захисту. Мета цього дня — навчити дітей чітко діяти у надзвичайних ситуаціях, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Цього року українські школи вносять корективи у свої календарі, аби адаптуватись до складних реалій воєнного часу. Школярам доведеться чекати їх на місяць довше, ніж у попередні роки.

Міністерство освіти та науки України ухвалило рішення з 1 вересня 2025 року закрити школи, в яких навчається менше 45-ти дітей і які здебільшого знаходяться у селах. Освітнє відомство пояснило, що такі зміни стосуватимуться лише учнів 5-11 класів.

Відсьогодні, 25 березня, ліцеї та гімназії Козятинської громади на тиждень йдуть на весняні канікули. За парти учні повернуться наступного понеділка, першого квітня. Запитали у Інни Мадей, начальника управління освіти та спорту, коли планують завершити 2023/2024 навчальний рік — у травні чи у червні?

Шість здобувачів освіти Козятинського залізничного училища розпочали виробничу практику за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» (майстер виробничого навчання Андрій Огірчук ) в Німеччині. На офіційній сторінці навчального закладу опублікували фото

keyboard_arrow_up