Здоров'я

Здоров'я

У молодій родині Тучаків з Козятина сталася біда. У 39-річної Вікторії, мами двох синочків, виявили важку стадію онкозахворювання Рідні повідомляють — операція вже завтра. Вона дороговартісна — 400 тисяч гривень. Кошти потрібно терміново. Важлива кожна гривня, ваша підтримка

До Козятинської центральної районної лікарні надійшла благодійна допомога для покращення лікування і реабілітації пацієнтів у післяопераційний період. Відділення анестезіології та інтенсивної терапії отримало подушки-фіксатори від благодійної організації Тім.

В умовах воєнного стану імунізація — чи не найбільш ефективний метод убезпечити себе та своїх дітей від тяжких захворювань та їхніх наслідків. Це особливо актуально, оскільки зараз медична система зосереджена на наданні допомоги бійцям Збройних сил та мешканцям, які постраждали внаслідок обстрілів ворожих військ росії.

На правах реклами. 18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.  

Суглоби – це важлива частина нашого тіла, яка забезпечує рухливість і підтримує структуру скелета. Проте, вони також можуть стати джерелом неприємностей, якщо з ними виникнуть проблеми. Коли можуть початися проблеми з суглобами, які ці проблеми можуть виникнути і чим вони небезпечні, а також як можна допомогти суглобам? Дізнайтесь про це з цього корисного матеріалу з порадами.

Попри всі виклики та труднощі, березень подарував Козятинській громаді 31 нове життя — 16 хлопчиків та 15 дівчаток. Найбільший богатир з'явився на світ з вагою 4550 г, а найменша крихітка — 2750 г.

У квітні очікується декілька магнітних бур. Вони можуть негативно вплинути на метеозалежних людей. У такі дні радять менше фізично працювати, більше пити води, а також відмовитись від поїздок.

Ремонт апарату комп’ютерної томографії у Козятинській ЦРЛ наразі ще не завершили. Нагадаємо, аби його відремонтувати, потрібно замінити рентгенівську трубку, вартістю майже 4 мільйони Понад півмільйона гривень виділила Махнівська сільська рада

Ревматоїдний артрит – це хронічне запальне захворювання, яке переважно вражає суглоби, але може впливати й на інші частини тіла, включаючи шкіру, очі, легені, серце та кровоносні судини. Характеризується періодами погіршення та ремісії, ревматоїдний артрит може призводити до постійного болю, набряку та потенційної втрати функції суглобів, що, своєю чергою, суттєво знижує якість життя пацієнтів.

У вівторок, 19 березня у ФАПі Пиковецького старостинського округу відбувся прийом громадян сімейного лікаря Ірини Олексюк Анонсують — наступного вівторка, 26 березня сімейний лікар працюватиме у Пустосі

keyboard_arrow_up