Здоров'я

Здоров'я

Розповідаємо про недугу та як не наразити себе на небезпеку.

На Вінниччині до 15 липня очікується сильна спека з максимальними температурами  вдень 35-39º. Ознайомтеся з порадами від МОЗ та патрульних, аби приготуватися та вберегти своє здоровя.

Козятинська центральна районна лікарня запрошує на постійну роботу молодшу медичну сестру Які умови пропонують?

Серцеві захворювання є головною причиною втрати здорових років життя українцями. Найчастіше виявляються ішемічна хвороба серця, проблеми з коронарними судинами, кардіоміопатія та запалення серцевого м’яза. Своєчасне обстеження та призначення лікування дають шанс на продовження активного життя.

У Міністерстві охорони здоров'я України затвердили єдину форму медичної довідки для зарахування дитини до закладів освіти всіх рівнів. Наразі немає потреби проходити огляд у декількох лікарів, займати черги та отримувати довідки різної форми. Огляд проводить сімейний лікар. Про які зміни варто знати — пояснення він МОЗ

Волонтери фонду «Бойовий волонтер України» передали Козятинській центральній районній лікарні гуманітарну допомогу. Це — частина вантажу, який привезли наші фінські друзі. Що отримав медзаклад — читайте у нашій публікації

У липні очікується декілька магнітних бур. Вони можуть негативно вплинути на метеозалежних людей. У такі дні радять менше фізично працювати, більше пити води, а також відмовитись від поїздок.

Міністерство охорони здоров'я (МОЗ) звернуло увагу українців на таку поширену проблему як біль у серці. Фахівці розповіли, що треба і не варто робити в таких випадках. Це проблема стає актуальнішою із настанням спеки.

Лікарка розповіла про нітрати в продуктах харчування, щоб допомогти людям зробити свідомий вибір і вживати їжу, яка є безпечною та корисною.

Потрібна допомога на лікування Зої Солоненко із Козятинщини, яка бореться із важкою хворобою Рідні звертаються за допомогою небайдужих

keyboard_arrow_up