Пам'ятаємо

Минулої суботи 30 березня відбувся традиційний турнір ветеранських команд з волейболу. Присвячений він був памʼяті Олексія Свириденка. В змаганнях брали участь «Ветеран» Козятин, «Ветеран» Самгородоцької територіальної громади та «Ветеран» селища Бродецьке.

Завтра, 2 березня, в Козятинській громаді оголосили День жалоби за загиблими Героєм — Богданом Куйданом 1998 року народження. Козятинчан просять приєднатися до пам’ятної панахиди та провести Героя в останню дорогу, створивши живий коридор

Cтрашна звістка надійшла у Кашперівку 27-го січня. Під населеним пунктом Іванівка Херсонської області в бою з лютим ворогом загинув Олександр Голоснюк. У нього, як у кожної молодої людини були свої плани на життя та мама виховала його любити Україну і він пішов захищати рідну землю.

У п'ятницю, 26 січня в селі Широка Гребля Самгородоцької громади відбувся мітинг-реквієм з нагоди відкриття меморіального комплексу воїнам російсько-української війни

Знову трагічна звістка сколихнула Кашперівку Глуховецької громади Жорстока кровопролитна війна забрала життя молодого односельчанина, Героя Олександра Голоснюка.

keyboard_arrow_up