Змагалися баскетболісти

Змагалися баскетболісти

Після новорічних свят у Козятині пройшла XV спартакіада Козятина серед підприємств і організацій з баскетболу.

У наступні два дні змагалися спортивні колективи. Вони виборювали Новорічний кубок Козятина. Спочатку провели турнір чотирьох. Помірялись силами команди ПЧ-7, Локомотивне депо та дві команди вагонного депо. На цих змаганнях тріумфували баскетболісти локомотивного депо. Вони посіли перше місце. Віце-чемпіонами турніру стала команда ВЧД-р. Вони - другі. Третє місце у представників колійної служби. А замкнула фінальну четвірку друга команда вагонної дільниці.

На турнірі спортивних колективів, що походив 4-5 січня, взяли участь п’ять команд. Господарі змагань відрядили на турнір три баскетбольні дружини — це спортсмени “Суперслонікс”, “Стара школа” Козятин та БК Козятин. Гостями були баскетболісти Калинівського “Авангарду” та БК села Глухівець. Цей турнір  проходив також за круговою системою, тобто, той, що програв, не припиняв змагання, а переможець зустрічі не виходив у наступний раунд.

Ігри велися за правилами повного матчу — чотири тайми по 10 хвилин чистого часу. Серед всіх учасників не було рівних на майданчику баскетболістам команди Super slonx. Спортсмени цього колективу виграли всі свої матчі. За  друге-третє місце розгорнулася боротьба між двома козятинськими клубами і баскетболістами з Глухівець. Спортсмени цих команд показали видовищний баскетбол з рівними шансами на загальний успіх. Всі три колективи набрали по шість очок Тому організатори турніру прийняли рішення, не брати до уваги додаткові показники команд учасників, а розподілити їх  за очковим доробком  Тож друге місце посіли баскетболісти трьох команд.

Відео дня

Окремо хочеться відзначити спортсменів Калинівського “Авангарду”, які виступали на цьому турнірі юніорським складом. Не зважаючи на вік, баскетболісти показали пристойну гру і чинили шалений опір всім своїм суперникам.

Після закінчення турніру його учасники були нагороджені медалями від відділу фізичної культури та спорту. Головним суддею на цьому турнірі був один із організаторів баскетбольного видовища Дмитро Кучевський.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up