Вячеслав Гончарук

Вячеслав Гончарук

0637364726
Журналіст-дописувач в газеті з 2014 року. Тематика - проблеми в побуті, питання пенсіонерів, висвітлення роботи органів місцевого самоврядування
Вячеслав Гончарук - Всі Статті (2259)

Трагедія у Польщі, яка сталася з українкою та її дітками з Сигналу, прогриміла на всю Україну. 30 листопада їх тіла доставили у рідне село до батьків Юлі. Першого грудня провести в останню дорогу маму і двох донечок прийшла майже вся сільська громада 

Про Махаринецький ліс написано і сказано дуже багато. Давайте заглянемо ще в один ліс, в який вже більше 20-ти років лісник заходить без пилки та порахуймо пеньки у Махаринецькому лісі і кількість повалених дерев у лісі «трикутнику»

Що по чому? Раз на місяць ми робимо огляд цін на ринку і порівнюємо їх з попереднім місяцем. У кінці листопада значно подорожчали деякі овочі, молочні продукти і м’ясо птиці домашньої. Ціни на свинину, крупи, цукор, олію поки стабільні.

Ніч передостаннього дня листопада видалась ливневою. Коли сильний дощ змінився на слабкий сніг, дороги і тротуари стали братися кригою. Центральні дороги автівки трохи розбили від ожеледиці, на другорядних ближче до обіду стало ще більш слизько, що й призвело до травматизму людей.

Не за горами зима. З досвіду останніх років козятинчани пам’ятають, що в більшості випадків сніг на дорогах та тротуарах посипають піщано-соляною сумішшю. Така снігова каша під ногами згубно діє на недешеве взуття.

У понеділок, 27 листопада, ми проводжали в останню дорогу нашого земляка Дмитра Гончарука. Він прожив коротке, та гідне життя, яке обірвалося рашистською ракетою. Найбільше він любив батьків, молодшого брата та спорт. Йому назавжди буде 23.

Минулої п’ятниці до нашої редакції звернувся мешканець нашого міста Іван. Він повідомив, що час йде до зими, а на вулиці Винниченка велика калюжа.  — Можливо редакція газети допоможе віднайти відповідальних за обслуговування зливових колекторів і стічних каналізацій. 

  Минулого тижня в м. Умані пройшов перший тур чемпіонату України з настільного тенісу Регіональної ліги Центрального та Південно-східного регіонів. В змаганнях взяли участь 17 команд.  Вони в 2 етапи визначали хто буде змагатися в фіналі А і фіналі 2.

Лише четвертий день, як засніжило і підморозило, а комунальні служби не справилися з своїми обов’язками. Де тротуари за іграшки можна було пройтися віником їх посипали сіллю. По воді і каші ходили люди, а надвечір все замерзло, ранок 23 листопада козятинчани зустріли на льоду.

Проблема. У Махаринецькому лісі Козятинської громади, в тому, що поблизу східної частини міста, на думку активних громадян нищать добротні дуби. Ми побували у згаданому лісі та поспілкувалися з працівниками агролісу. Що побачили і почули у нашій розповіді.

keyboard_arrow_up