Вячеслав Гончарук

Вячеслав Гончарук

0637364726
Журналіст-дописувач в газеті з 2014 року. Тематика - проблеми в побуті, питання пенсіонерів, висвітлення роботи органів місцевого самоврядування
Вячеслав Гончарук - Всі Статті (2502)

У четвер, 11 липня, рада ветеранів нашого міста зібралася на своє чергове засідання. На порядок денний було винесено 4 питання і різне. На засідання були запрошені гості з міської лікарні та з відділу надання послуг.

Юрій Якубівський був вчителем фізичного виховання у школі села Миколаївка. Він був тренером, спортивним наставником і другом дітей до якого вони тулилися тому, що любили його, як самого доброго вчителя. Юрій Геннадійович брав активну участь у багатьох видах спорту та мабуть найбільше любив волейбол і виступав за команду «Козятин».

У середу, 10 липня дитячий ФК «Локомотив» відзначав третю річницю з дня заснування дитячого ФК «Локомотив». Привітати іменинників приїхали ровесники з Житомира, Андрушівки та Хмільника. В групі підтримки брали участь гімнастки КДЮСШ, а самою приємною миттю на святі були подарунки і винагороди тренерам і спортсменам.

Традиційно на вихідні ми їдемо до ініціативної групи «Міцний тил» щоб дізнатися як справи на їхньому спекотному фронті. «Ми впораємось, — кажуть волонтери, — а стояти біля баняків — така доля жінки. Народились бути «за чоловіком», то для них робим  тому, що ми дійсно за ними».

У п’ятницю, 12 липня, почалися урочистості з нагоди 150 річниці нашого Козятина. В Перший день вшановували загиблих Героїв у війні з московитами. Урочистості почалися з покладання квітів біля Дошки пам'яті, потім була урочиста хода на площу, нагородження почесних громадян та відкриття Алеї Слави 

Він любив життя, ніколи не гарячкував, був надійним. Коли пішов ставати на облік після строкової служби, зустрів свою однокласницю, з якою пов’язав своє подальше життя. В ніч на 9-липня Володимир Волинець, виконуючи з групою особливого призначення бойове завдання, загинув.

Ця історія трапилася недавно. Наша землячка, яка проживає на вулиці Незалежності, за власної ініціативи вирішила підчистити гілки дерев-самосівів, які торкалися дротів біля трансформатора. Трансформатор межує з парканом пані Раїси, тож і зрізане гілля після санітарної розчистки залишилось біля її паркана.

Спорт для всіх. У суботу, 6 липня, на стадіоні «Локомотив» відбулося два спортивно-товариських турніри з нагоди 150-річчя Козятина. На футбольному полі провели матч ФК «Локомотив» та ветерани ФК «Моноліт». На волейбольному майданчику зустрічалися ветерани волейболу Козятинського краю. Як то було — репортаж з місця події

У четвер 4-го липня на гарячу лінію газети «RIA Козятин» звернулися мешканці вулиці Героїв Майдану будинку 17–15. Вони повідомили, що в дворі їхнього будинку хтось у криницю кинув пачку прального порошку: «Приїдьте і все будете побачити на власні очі!»

Народився Ігор Мальчевський у Нововолинську, там він закінчив школу. Мав неабиякі здібності до науки і мав шалене бажання вчитись. Це привело його до Тернопільської академії народного господарства. Працював по спеціальності, потім переїхав в Козятин. У перші дні повномасштабного вторгнення пішов у військомат

keyboard_arrow_up