Останній тиждень літа 2019 року: що очікує долар, євро та рубль?

Останній тиждень літа 2019 року: що очікує долар, євро та рубль?

Майбутній робочий тиждень буде останнім тижнем місяці. Він буде коротшим на один день через святкування Дня Незалежності України, завдяки чому в понеділок буде вихідний день
 

У вівторок 27 серпня Міністерство фінансів планує розміщення довгострокових (п'ятирічних) ОВДП, які раніше користувалися підвищеним попитом у нерезидентів.

Як повідомляють на сайті «Курс грошей», можна припустити, що аукціон приверне багато бажаючих купити цінні папери, що сприятиме зростанню пропозиції валюти на міжбанківському ринку.

В цьому випадку можлива ще одна спроба опустити курс долара нижче 25 гривень, і наскільки вона буде успішною, залежить від Національного банку. Очікуваний діапазон коливань готівкового долара на наступному тижні -25,00-25,50 гривень, з можливими короткостроковими незначними виходами з нього .

Відео дня

Курс євро в Україні буде орієнтуватися на світовий валютний ринок FOREX і коливання долара до гривні. Передбачуваний діапазон коливань євро в світі на наступному тижні - 1,1060-1,1280 долара за євро

В Україні готівковий євро будуть продавати за ціною від 27,70 до 28,40 гривень за один євро. Що стосується курсу російського рубля, він продовжить торгуватися в діапазоні 65-67 рублів за долар. В Україні готівковий рубль продаватимуть по 3,70-3,90 гривень за 10 російських рублів.
Ольга Бобрусь

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up