Інформагентство RIA

097-369-69-64
Інформагентство RIA - Всі Статті (8651)

Український композитор, піаніст, диригент, педагог, збирач пісенного фольклору, громадський діяч Микола Лисенко у липні 1897 р. перебував Козятині.

Запрошують долучитися до лав Батальйону патрульної поліції з обслуговування Хмільницького району (розміщення в м. Козятин)

Олександрі Олексіївні Грушко 99 років. Вона колишня бранка найстрашнішого нацистського концтабору «Аушвіц-Біркенау» у польському містечку Освенцим. Козятинчанка розповіла свою історію. Жінка згадує той жах, повертається в минуле, але, повторює це, щоб люди цінили життя і були гуманними.

Президенти США навряд чи ще коли-небудь згадували про когось з наших земляків. Такої честі удостоївся Олександр Петлінський. Його називають світовим рекордсменом зі знищення броньованої техніки з «Джавеліна». За один день молодий воїн знищив з американського ракетного комплексу шість ворожих цілей. Як про це дізнався президент США? Що хотів би сказати військовий виробникам «джавелінів»? Чим він займався до війни?

На посту. У когось робочий день починається з кави, а у вартових неба — з готовності №1. Про один бойовий ранок зенітної ракетної батареї розповіли в Командуванні Повітряних сил ЗСУ

Дізнайтеся, за що можна отримати бездепозитний бонус та що з ним робити. Чи варто погоджуватись на всі бездепозитні бонуси у гральних клубах України.

Диспетчером автотранспорту називається співробітник, який регулює та контролює рух транспортних засобів, а також приймає замовлення від клієнтів та передає їх водіям. Додатково він займається оформленням усієї необхідної документації, яка потрібна для доставлення вантажів. Ця професія є досить популярною, оскільки в Україні кількість постачання автотранспортом постійно зростає.

Адміністративна відповідальність – це вплив органів влади на людину з так званою виховною метою. Покаранням може бути попередження, громадські, виправні роботи, арешт чи вилучення певного майна, але найрозповсюдженішим є штраф.

Останні роки Геннадій Олексійович хворів, але був оптимістом і боровся з недугою до останнього. Минулої суботи з Геннадієм Дубенковим прощалися в обласній  філармонії «Плеяда» у Вінниці.

Напередодні Дня народження хочеться потішити близьку людину корисним і гарним презентом.

keyboard_arrow_up