Намокла трава не перешкода для збору коштів маленькій Мілані

Намокла трава не перешкода для збору коштів маленькій Мілані
  • Як тільки стало відомо, що Мілані Монастирській лікарі поставили новий діагноз та збільшили суму чергової операції і імунотерапії громадське об’єднання “Сила людей” вирішили провести чергову акцію по збору коштів маленькій пацієнтці турецької клініки. Біля школи №3 в черговий раз мали крутити кіно на траві. Здійснити повноцінну акцію завадили примхи погоди. 

В п’ятницю 9-го серпня біля школи №3 мала відбутися благодійна акція по збору коштів на операцію Мілані.  Організатори акції Катерина Бальшанек та Дмитро Бернатович о 20 годині підготували апаратуру для чергового показу научно-популярного фільму для дітей та молоді. Неочікувано небо захмарилось і на траву де звично на ковдрах розсідаються козятинчани став падати дощ. Зібравши апаратуру відеофільму Дмитро та Катерина стали перед вибором як діяти. За логікою не одна мати не посадить своє дитя на траву після дощу. Тому щоб зберегти здоров’я більш дорослим дітям організатори заходу вирішили провести благодійну акцію на наступному тижні. Тим самим поспішили щоб викласти в соцмережах , що благодійна акція через примхи погоди відміняється. Тільки для 23-ох наших юних земляків і гостей Козятина дощова погода не завадила прийти на благодійну акцію. Не всі вони зайшли на подвір’я школи та у всіх була чітка відповідь, що не так вони прийшли дивитися кіно на траві як допомогти маленькій Мілані подолати підступну хворобу.

Зоя, Даша, Ілья, Тамара, Валя, Володимир мешканці вулиці Пролетарської. Старшокласниці школи №3 Аня, Юля,Наташа, їх однолітки Артем,Сергій,Влад, Даша з школи №1. Микола, Влад, Киріл, Сергій гості Козятина. Валерія, Нікіта мешканці вулиці Матросова та нерозлучна четвірка учнів школи №5. Двадцять учнів, одна мама, двоє татусів не кіно прийшли дивитися. Вони прийшли тому , що не можуть пройти повз чужої біди

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up