Бібліотека зібрала творчих дітей Козятинщини

Бібліотека зібрала творчих дітей Козятинщини

У районній бібліотеці на початку тижня зустрілися юні таланти та обдарованості Козятинщини. У стінах цього закладу зібралися творчі діти, читачі бібліотек-філій району. Вони декламували власні вірші, грали на музичних інструментах, співали, танцювали.

На заході прозвучало, що творчість надихає, оздоровлює, додає сил і віри в себе, вона об’єднує і є простором миру, дозволяє кожному будувати свою неповторну життєву стежку. Творчість дається наполегливістю і вимогам до самого себе.

Завжди можна чомусь навчитися.  А от талант — це складова, якої не можна навчитися чи купити. Козятинські художники та майстри декоративно-прикладного мистецтва яскраве тому підтвердження. Не маючи таланту, портрет не намалюєш і з бісеру вишивки не зробиш.

У бібліотеці одні творчі діти, представляючи свої витвори мистецтва, змінювали інших творчих дітей, які виконували номери художньої самодіяльності. І виглядало це так, як концертна програма. Як продумане дійство. Мабуть, тому зрежисована програма пані Людмилою Фещук всім присутнім сподобалось.

Відео дня

Коли показові виступи закінчилися, всім вручили грамоти. На пам’ять керівництво дитячої районної бібліотеки влаштувало творчим дітям солодкий стіл. Відбулося фотографування на згадку.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up