Сім порад, які допоможуть продовжити життя

Сім порад, які допоможуть продовжити життя

Відмовившись від деяких звичок, можна зміцнити своє здоров’я без всяких витрат. Це, в свою чергу, підвищує шанси на довголіття.

Не сидіти навпочіпки і в позі «нога на ногу». За словами лікарів, кут вигину ніг повинен бути не менше 90 градусів. Складаючи ногу на ногу, а також в положенні навпочіпки людина ризикує нашкодити своїм венам і судинам. Звичка сидіти таким чином збільшує ризики розвитку варикозу, а також тромбозу.

Не їсти і не пити гаряче. Багато тканин організму ніжні – гарячі питво і їжа їм можуть сильно нашкодити, посприяти розвитку хвороб, які вкорочують життя.

Не кип’ятити воду більше одного разу. Неодноразове кип’ятіння позбавляє воду її корисних властивостей: так, з неї випаровується кисень. За словами американського фізіолога Бренду Дейві, повторне кип’ятіння змінює структуру води – в силу активного випаровування рідини в її залишках підвищується концентрація солей, мінеральних та інших речовин, що саме по собі може завдати шкоди здоров’ю.

Відео дня

Не стригтися дуже коротко. Вчені відзначають, що волосяний покрив – це, перш за все, захист. Волосся на голові захищає влітку від сонячного удару, взимку від холоду, а в будь-який час року – від травм. Позбавляючись від волосся, людина стає більш вразливою перед впливом зовнішніх факторів.

Не митися щодня. Приймати душ щодня і довго – це шкідлива звичка. Ряд досліджень, зокрема, проведених дерматологами з Школи медицини Каліфорнійського університету (США), показали, що часте миття порушує природну мікрофлору шкіри, збіднюючи її корисними мікроорганізмами, що захищають від інфекцій і запальних захворювань.

Вживати горіхи. Щодня з’їдаючи жменьку горіхів, можна продовжити собі життя. У горіхах міститься вітамін Е, що володіє властивістю сповільнювати процес старіння організму.

Підніматися по сходах. Дослідники з Університету Макмастер і Університету Британської Колумбії констатували, що ходьба по сходах – це кращий простий спосіб зміцнити серцевий м’яз і тим самим підвищити свою захищеність від хвороб цього органу, які є провідною причиною смертності людей у багатьох країнах, включаючи Україну.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
20:00 Збиралися виділити гроші на проєкт по ремонту сходів будинку культури, але не вийшло 19:01 Козятин зібрав 122 тисячі гривень для ЗСУ на благодійному ярмарку photo_camera 17:39 У нашому районі жорстоку вбили матір двох дітей. Підозрюваний — 17-річний хлопець photo_camera 17:35 Не встигнемо розслабитися: після спеки очікується різка зміна погоди Від читача 13:58 Проект “Брама” 16:06 У Козятині медиків привітали з професійним святом photo_camera 15:05 Вилучаються з обігу 500 гривень старого зразка: що вам потрібно знати 11:35 Магазини одягу та взуття Козятина (партнерський проєкт) 11:00 Вивіз сміття з Талимонівки і майже копійчаний техогляд — що замовляла міська рада Козятина у червні 10:27 Робота у Козятині: свіжі вакансії від козятинських компаній 10:01 Удар прийняла сусідня область: наслідки ворожої нічної атаки для енергосистеми 09:33 Цей день, 26 липня: історія, заборони та прикмети 09:30 Буде кілька черг відключень: як вимикатимуть світло 26 липня 09:25 Микола Філонов: Самгородоцька громада отримає 80 тисяч на облаштування Стіни пам’яті (Пресслужба БФ) 08:27 Проблеми дозвілля дітей вилізли на поверхню.
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up