День всіх закоханих: Як ви ставитеся до цього свята? (ОПИТУВАННЯ)

День всіх закоханих: Як ви ставитеся до цього свята? (ОПИТУВАННЯ)

День святого Валентина вважається святом кохання та романтики, проте його походження здавна оповите різними таємницями та легендами. 

День святого Валентина (Валентинів день) або День всіх закоханих у багатьох країнах світу відзначається 14 лютого. Це свято католицького походження, який названий іменем одного з двох ранньохристиянських мучеників з ім'ям Валентин. Разом з тим, згідно з однією з гіпотез, День всіх закоханих може мати язичницькі корені. Деякі вірять, що він  походить від фестивалю еротизму, який називався Lupercalia на честь богині кохання Juno Februata і відзначався щорічно 15 лютого. Хоча багато хто з істориків спростовують цей зв'язок. 

За легендою, історія свята бере свій початок у Стародавньому Римі з 269 року, коли Імператор Клавдій II заборонив молодим чоловікам одружуватися, щоб жінки не заважали забирати їх в армію. У зв'язку з цим молоді люди вінчалися таємно. А допомагав їм у цій справі місцевий лікар і проповідник християнства святий Валентин. Він був справжнім романтиком: найбільше йому подобалося мирити людей, допомагати писати любовні листи та на прохання легіонерів дарувати квіти їхнім коханим. 
Але тривало це не довго, бо до імператора дійшли чутки про таємні вінчання, і Валентина кинули до в'язниці. Проповіднику оголосили, що його стратять вже на наступний день. Його останнім бажанням стало прохання передати любовного листа коханій дівчині. 
Через два століття католицька церква канонізувала Валентина. А у 496 році Римський Папа Геласіус оголосив 14 лютого Днем святого Валентина. 
Активно святкувати День святого Валентина в різних країнах світу почали лише в XIX столітті. Щороку 14 лютого закохані дарують одне одному «валентинки», влаштовують романтичні побачення, освідчуються та одружуються.

Відео дня
class="ck_editor_p">Читайте також:
Як у школі № 9 відзначали День Святого Валентина
День Святого Валентина: що подарувати коханій чи коханому?
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up