За ворогів доводиться молитися

За ворогів доводиться молитися

Доброго дня, шановна редакція газети “RIА-Козятин”!

Постійно  читаю вашу  газету  і вирішила написати про наболіле. Уже багато років я живу під тиском наклепів з боку  садистськи-налаштованих типів, які втратили  розум і совість. Для них головне: придумати огидні плітки, непристойні анекдоти та розповсюдити їх. Кожного разу  вигадується щось нове, щоб  не зникала цікавість їх слухати.

І що ви думаєте, знаходяться  прихильники всього оцього  огидного  бруду, які  аж  сатаніють від захвату, регочучи  та хапаючись за животи.

Потрібно лишень  пройти поруч зі стоянкою таксистів, автобусною зупинкою  або   прогулятись по базарчику — скільки всього можна почути за спиною  про  себе.  Але ж   повторюють оці вигадки навіть вчителі і працівники держустанов!

Відео дня

А творцям  брехні  тільки  цього і треба, їхня мета дискредитувати мене, як особистість в  очах  оточуючих , що їм і  вдається досягти не без допомоги  легковірних, охочих до  вигадок  жителів.

Творці наклепів - це люди, просякнуті  ненавистю та заздрістю.

І я  не думаю, що все це від доброго життя. Людина, яка щаслива, ніколи не буде  бажати  комусь  зла, розповсюджувати безглузді  плітки, принижуючи  людську  гідність. Так чинять тільки  хворі  люди, і хворі вони, на жаль, не тільки душею  і  серцем, але й на всю голову.

Мені  жаль таких людців,  які  продали свою душу. Протоієрей, кандидат богословських наук і письменник Євген Заплетнюк пише: “Кожен пліткар не тільки грішник, але й ідіот. Принаймні, пліткар - це людина з явними ознаками шизофренії.”

Не допоможуть молитва і пости, якщо будете судити інших та лихословити.

Хто відбирає ближньому добре ім’я, того карає Бог сурово часто вже тут, на землі; звичайно, підстерігає його те саме нещастя, якого бажає ближньому. Наклепник зобов’язаний під страхом тяжкого гріха  виправити все, що заподіяв, поки не пізно.

Ми повинні любити наших ворогів, бо так наказує Ісус Христос говорячи: “Любіть ворогів ваших і моліться за тих, що гонять вас”(Мат.5.44). Роблячи добро своєму ворогові, ти згортаєш розпалене вугілля йому на голову (Рим.12,20). Не є то легка справа-молитися за ворогів; для цього необхідна боротьба з самим собою. Зате великою буде і винагорода у майбутньому житті.(Св.Авг.)

Тетяна Іванівна

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up