Майданчик на ПРБ залишається небезпечною зоною

Майданчик на ПРБ залишається небезпечною зоною

На дитячому майданчику, що у дворі вулиці Кошового та 8-ма Гвардійська (за магазином “Спокуса”), відбулися зміни. РЕМівці замінили аварійні стовпи. Дроти електролінії тепер не нависають над майданчиком.

Та небезпечних місць для дітей тут ще вистачає. Із залізобетонної шпали стирчить штир. Навколо дитячого майданчика залишається розкидане каміння. На східцях гірки немає поручнів і діти, якщо вибираються до гірки двоє чи троє, звалюються зверху.

— Ми говорили, що східці гірки без поручнів! — бідкаються мами дітей. — Та відповідь одна — таку закупили.

І, якщо дітей збирається багато, мами стоять напоготові.

Відео дня

— Чиновники два рази були тут, — каже мама Богдана. — Поставили дві лавки. Лавки, це добре, та нам потрібно, щоб діти відчували себе на майданчику в безпеці. Карусель лежить на складі та її ніхто не ставить. Чого чекають? Не відомо.

Немає тут поки що обіцяних доріжок для мам і загорожі. Депутат, який обіцяв матусям зробити щось цікаве, тепер каже, що за свої кошти цемент не купуватиме...

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • Гость

    Ну когда вы уже угомонитесь со своими статьями про нынешнюю власть???  Карусели не поставили))) А вы мамочки  прислали хоть одна своего мужа что бы помог поставить эти качели? Когда горку ставили папы близ стоящих домов то с дальних дворов никто не пришел... Что в западло было? А приходят сюда со всего района дети. Выступать может каждый, а помочь некому. А вам уважаемый журналист советую перед тем как писать заказные статьи,  факты проверяйте, а потом строчите.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up