Як профспілка залізничників не захищає інтереси залізничників

  • Називаємо речі своїми іменами
  • Автор: Називаємо речі своїми іменами
  • З 2014 року редакцію знову очолила Тетяна Лозінська. Політика газети "RIA-Козятин" стала більш опозиційною до існуючої влади. В цьому блоці публікуються думки людей, які поділяє редакція.

  • access_time

Моя хата скраю….

Голова  Козятинської територіальної профспілкової організації Південно-Західної залізниці  А. Вільчинський у відповіді зробив вигляд, що доля санаторію-профілакторію його зовсім не стосується. Його хата скраю і він нічого не знає?!

Але голова забув, що одержує не маленьку зарплату за рахунок внесків залізничників з їхньої заробітної плати. І він, згідно з вимогами Статуту профспілок, зобов’язаний організовувати і здійснювати захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів залізничників, які своїми руками і коштами створили хоч якісь соціальні умови. А пункт 19  розділу 2 Статуту навіть передбачає організацію проведення страйків, мітингів, пікетування, збори, походи і демонстрації та інші акції протесту з метою захисту трудових і соціально-економічних прав та інтересів залізничників.

Шановний Анатолію Андрійовичу, чому не виконуєте своїх обов’язків згідно зі Статутом? За що отримуєте зарплату, зібрану з кишень залізничників? Невже в інтересах залізничників закрили оздоровчий комплекс у Козятині і в Шепетівці? Побудували лікувальний комплекс Козятинської залізничної лікарні і анексували для району також в інтересах залізничників?

У кого басейн? Де хлібопекарня залізничників? Де база відпочинку “Сокілець”, база відпочинку дітей залізничників «Вогник» в місті Славута? Де технічна бібліотека і чому завмерла діяльність так званого «Дому науки і техніки» - Будинку культури залізничників, в якому функціонували гуртки художньої самодіяльності дітей залізничників — нашого майбутнього?

Ви і пальцем не поворушили по жодному з перелічених питань.

Чи вашій особі заборонено організовувати акції протесту? Але вибачайте, тепер це ваш обов’язок в питаннях інтересів залізничників.

Ви ж добре знаєте, що владні чиновники можуть виконувати будь-які ганебні речі до тих пір, скільки буде дозволяти народ. Щоб такого не було, народ потрібно організувати на протест, щоб припинити ганебну діяльність чиновників, які знищують соціальну сферу трудящих мас. А взагалі-то, вибачте, що ви зробили за час своєї діяльності, як голова теркому і що залишите залізничникам, окрім знищення вище перелічених об’єктів соціального призначення?  

Що стосується об’єднаного поста електричної централізації, який повинен забезпечити зручність, надійність управління процесом пропуску поїздів, їх безпеку руху — це давня мрія професіоналів-залізничників. Тому давно було прийнято рішення керівництва залізниці: комісійно за участю керівників підприємств і спеціалістів залізничного вузла. Козятин - вибране місце розташування будівлі об’єднаного поста централізації.  Розташування будівлі повинно бути зручним в плані огляду, для будівельних і монтажних робіт, адже до нього потрібно підводити багато сотень кабелів і т. і.

Таке місце вибране, затверджене залізницею, виготовлена проектна документація і уже збудований фундамент майбутньої будівлі. Чому ж змінилося рішення щодо розташування будівлі об’єднаного поста електричної централізації і виявилось бажання використати для цих цілей будівлю санаторію-профілакторію? Невже соціальні питання для залізничників тепер не існують?  Вони ж продовжують платити внески соціального страхування?! А здоров’я залізничників-українців не покращується…

А хто скаже, скільки закопано в землю коштів при будівництві фундаменту, на проектну документацію і т. і? Напевно, дещо на таке питання може відповісти керівник БМЕУ?

Іван ХРИЩЕНЮК

На фото: Фундамент на місці об’єднаного поста електричної централізації

 

Коментарі (0)
Паразити на тілі листонош і населення України

Подивившись телепередачу «Формат України» за темою зарплат міністрів та їх заступників, керівників державних...

Спалював себе. Світив іншим. Пам`яті лікаря

Олександр Федорович Юхимчук народився в місті Козятин в сім`ї залізничників 7 лютого 1943 року. Закінчив Вінницький медінститут...

Неякісні послуги? Як і куди скаржитися

Трохи більше тижня тому, 6-го березня, відбулося засідання уряду з питань покращення бізнес-клімату в Україні. Одним з затверджених...

Від коштів, які надійшли до держбюджету за рахунок розмитнених автомобілів, держава у березні-квітні зробить додаткові виплати...

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
10:55 Стоматології Козятина: де отримати якісні послуги? (партнерський проєкт) 10:18 Олесь Берт після важкого поранення на Луганщині втратив обидві руки — потрібна допомога 09:06 У Білопільській гімназії для випускників провели « Золотий урок у відповідь» photo_camera 08:20 Змінилися години відключення електроенергії — «Вінницяобленерго» Від читача 17:25 ЯКЩО ТИ НЕ МОЖЕШ ДОНАТИТИ СВОЇМИ СИЛАМИ АБО ФІНАНСАМИ, ТО МИ МОЖЕШ ДОНАТИТИ СВІЙ ЧАС! 07:35 Євгену терміново потрібен бронежилет і каска — в неділю його відправляють на завдання 21:02 «Не чекайте дешевих продуктів, тепер не просто знайти водія» 20:38 Відкрили пам'ятну дошку Герою Олександру Трачуку 17:25 У Махнівці на стаціонарному посту зупинили п'яного водія, який «надув» 2,11 проміле 14:25 Минає два роки, як Вінниччина втратила 9 Героїв, спецпризначенців. Серед них — наш Артур Турляк 13:15 Микола Філонов: 30 переможців з громад Хмільницького району отримують грантову допомогу (Пресслужба БФ) 13:14 Віддав життя за Україну Герой з Козятинської громади Вадим Тітов
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up