Люди

Люди

Своє 88-річчя нещодавно відсвяткувала Валентина Гетьман. Чимало випробувань випало на її долю — мати загинула на очах, а старший син помер за дивних обставин в армії. Черговим ударом стало повномасштабне російське вторгнення, яке змусило жінку покинути рідне місто і переїхати до Махнівки, де Валентина мешкає вже третій рік

Поліція Жмеринки встановлює місце перебування малолітньої Анни Овчарової 9 червня до поліції звернулась мати дівчинки про те, що 8 червня близько 14:30 її 13-річна дочка пішла з дому на прогулянку та до теперішнього часу не повернулася. ОНОВЛЕНО. Дитину розшукали, з нею все гаразд

Щодня у соціальних мережах з'являються нові фотографії, що відображають міські ритми, мальовничі пейзажі, незвичайні місця, а також яскраві події з життя Козятина. Дивіться нашу добірку фото з інстаграм тижня, що минає.

9 червня 2015 року назавжди змінило життя родини Шевчуків. Пекельна пожежа на нафтобазі БРСМ в селі Крячки на Київщині забрала найдорожче, що є у батьків —  єдиного сина Жені Шевчука Сьогодні, 9 червня 2024 року минає 9-та річниця з дня його загибелі

Сьогодні, 7 червня минає 5-та річниця від дня загибелі нашого молодого Героя, патріота України — Максима Олексюка (позивний «МАКСОН»)

Юрій Родюк, 43-річний чоловік з Козятинщини, бореться з аденокарциномою товстої кишки, і йому терміново потрібна наша допомога!

Картопляна або «тягуча» хвороба хліба найбільше проявляється в літній період року і може завдавати значних збитків виробникам хліба, підприємствам торгівлі та побутовим споживачам. Спричиняє цю хворобу картопляна або сінна паличка, яка у вигляді спор знаходиться в грунті. Під час збору врожаю спори разом із пилом, частинками грунту потрапляють у зерно, а в подальшому інфікують борошно.

Велика ліцейна родина сумує… Минає 9 днів, як пішов з життя талановитий випускник Козятинського опорного ліцею Михайло Іщук. Після тривалої боротьби з хворобою серце юнака не витримало.

Щодня у соціальних мережах з'являються нові фотографії, що відображають міські ритми, мальовничі пейзажі, незвичайні місця, а також яскраві події з життя Козятина. Дивіться нашу добірку фото з інстаграм тижня, що минає.

Йому навіки 25... Громада в останню путь проводжатиме молодого воїна, який поліг захищаючи нас з вами...Вічна пам'ять!

keyboard_arrow_up