У парку провели акцію "Люди - не товар"

У парку провели акцію "Люди - не товар"
  • Захід провели в рамках Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.
  • Про це повідомляє Козятинська міська рада на своєму сайті.

Опівдні у міському сквері працівники управління сімейної, дитячої та молодіжної політики спільно з представниками Центру з надання безоплатної правової допомоги та партнерських організацій провели акцію "Люди - не товар". Мета заходу - привернути увагу суспільства до проблеми торгівлі людьми.

Також сьогодні провели зустріч із працівниками бібліотеки на тему "Торгівля людьми - сучасне рабство". 

"Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Людмила Кудимець розповіла про реалії явища торгівлі людьми, навела статистику за останні роки та наголосила про важливість обізнаності з цієї теми. З питань правового захисту осіб, що постраждали від торгівлі людьми надала вичерпну інформацію начальник відділу правопросвітництва Козятинського місцевого Центру з надання БВПД Марина Кобернюк. Було роздано інформаційні буклети для поширення серед відвідувачів", - йдеться на сайті міськради.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • Татьяна Климчук
    "моложіної політики "Олено ,читай , що пишеш
    Посилання на джерело: https://kazatin.com/Podii/u-parku-proveli-aktsiyu-lyudi---ne-tovar-11104554.html
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up