«Я їх ростив чотири роки, глядів, а він взяв і безбожно обрізав»
- У Козятині вкотре повторився факт вандалізму по відношенню до зеленого насадження
Пригадуєте, як познущалися з молодого каштана біля поліції, як обчикрижили найкращого «Шуберта» та майже під корінь зламали чотири черемхи в центрі міста? На цей раз жертвою стали екзотичні пальми «Сумахи» в дворі по Грушевського, 23. Їх обрізали та викинули у сміття.
Про нещодавнє знущання над пальмами редакцію повідомив пенсіонер-залізничник, патріот України та Козятина зокрема, Петро Чорний. У нього болить душа за скоєне, адже саме він знайшов саджанці цих деревцят, висадив їх та доглядав.
— Цю алею з екзотичними рослинами я створив чотири роки тому, біля футбольного поля, що є у нас у дворі, — розповідає чоловік. — Я їх загороджував, поки вони були ще малі, щоб ніхто не зламав, бо там же ж діти грають у футбол. Беріг їх, як міг. Днями у фейсбуці побачив пост Аліни Діденко, де вона писала, як вирубують ліси. Та тут у нас у місті ось що робиться! Пальми так гарно пішли в ріст. Всі казали, як добре, що вони є, такий гарний холодок створюють та на тобі. Знайшовся місцевий вандал, який взяв і порізав гілля! От питається, для чого? Вони нічим не заважали, ми всі тут в шоці, вирізав цілих три прольоти.
За словами Петра Чорного, це сталося вночі, 15 червня. Злісного нелюбителя природи сусіди швидко вирахували. Він сам у розмові зізнався, що дерева йому заважали їздити цією алеєю на велосипеді.



Це мешканець нашого ж будинку, з п’ятого під’їзду, першого поверху. Його тут добре знають, ця людина у вовчій шкурі, — каже Петро Чорний. — Яке він право мав так робити, він пальця до них не приклав, нічого за всі ці роки для двору корисного не зробив. Якби сказав мені, я б їх обережно секатором кронував. А так він обрізав їх безбожно, потайки, ще й купив для цього спеціально ножівку. Мешканці всі обурені.
На тій алеї біля футбольного поля пенсіонер облаштував квітник. Там і нагідки квітнуть, і чорнобривці. У планах у чоловіка висадити ще пальми вздовж всього спортивного майданчика, щоб дітям був затишок і сонце не так пекло влітку. Вже навіть посадочний матеріал є. Каже, наступної весни буде все садити, бо любить природу, любить, щоб в дворі було гарно та зелено. Але ось такі вчинки окремих мешканців, каже, вбивають бажання щось робити.
— Знаєте, я нікуди не звертався зі скаргами — ні в ЖКГ, ні в міську раду, бо це не буде толку. Вже не раз таке було, і з тими «Шубертами», і тим каштаном, вони напишуть щось там і на цьому все. Просто хочу, щоб надали ції ситуації розголосу, щоб написали про скоєне, щоб знали цього вандалиа і не повторювали його вчинків, — наостанок нашої розмови сказав Петро Чорний
Читайте:
Все робили, як у лісорубному квитку та щось пішло не так і зрізали красеня дуба
Через водовідведення на Винниченка відкрили кримінальне провадження
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
-
Вера МогилевичДебіл,дайте в рило йому.... -
Дембицкая ИринаНовини як завжди без прізвища "головного героя". Тоді навіщо ви друкуєтесь? -
Stanislav AleksandrovichГнида є гнида