Ексдиректора комунального підприємства Козятина підозрюють у розтраті 440 тис грн на закупівлі техніки
- Хмільницька окружна прокуратура повідомила підозру колишньому керівнику комунального підприємства однієї із міських рад Хмільницького району.
- Посадовця підозрюють в розтраті чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому у великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 191 КК України).
Відомо, що це сталося у Козятині.
У прокуратурі ж повідомляють, що за результатами проведення тендерних закупівель одне із комунальних підприємств Хмільницького району у 2022 році уклало Договір про закупівлю телескопічного навантажувача.
Експосадовця підозрюють у тому, що він, використовуючи своє службове становище, всупереч інтересам комунального підприємства, придбав у одного із суб’єктів господарювання телескопічний навантажувач, вартість якого на понад 440 тис. грн. більше середньоринкової.
«Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років» — йдеться у повідомленні
Досудове розслідування здійснюють слідчі Козятинського відділення поліції
У прокуратурі нагадують, що відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Нагадаємо, у Козятині було ДБР. Брали на хабарі високопосадовця ТЦК (+ФОТО)
Читайте:
На Козятинщині за неякісний капремонт дороги судитимуть підрядника та інженера технагляду
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.