З російського полону визволили трьох військових із Вінницької області
- Троє військовослужбовців із Вінниччини — Віталій, Володимир та Василь — повернулися додому в межах чергового масштабного обміну полоненими.
- Захисники боронили Україну на Донецькому та Луганському напрямках.
Загалом із російської неволі визволили 160 українських воїнів, які перебували в полоні з 2022 року. Про це повідомили в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.
Серед повернутих захисників — 115 оборонців Маріуполя, а також 58 офіцерів, солдати та сержанти ЗСУ, Нацгвардії, Держприкордонслужби та інших підрозділів. Наймолодшому звільненому виповнилося 26 років, найстаршому — 66.
Цей комбінований обмін провели за посередництва та сприяння Сполучених Штатів Америки й Об’єднаних Арабських Еміратів. За весь час роботи Координаційний штаб уже повернув з неволі 9606 військових та цивільних громадян.
Наразі всі визволені бійці відправляються на медичний огляд. Вони отримають необхідне лікування, грошові виплати, відновлені документи та пройдуть повний курс реабілітації після тривалої ізоляції.
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.