По грі дівчата молодці, а щоб вигравати треба реалізовувати свої моменти

По грі дівчата молодці, а щоб вигравати треба реалізовувати свої моменти
  • В спортивному житті дітей 24 червня сталася знакова подія. В цей день у Літині завершився чемпіонат Вінницької територіальної спортивної організації «Колос» з футболу «Золотий колосок» Троє дівочих команд фіналісток виборювали право бути кращою командою чемпіонату.

На фінальній стадії чемпіонату зустрілися команди Калинівки, Махнівки та господарки змагань дівчата Літина.

В фінальній грі, фіналу трьох за головний трофей чемпіонату зустрілися команди Махнівки та Літина. За оцінкою спортивного аналітика, то команда Махнівки протягом усього поєдинку володіли ініціативою. Декілька разів були близькі до успіху. Сам тренер команди Махнівки Микола Бабюк розповів, що поступилися тому, що не використали моменти, які створили—Ми готувалися, щоб взяти реванш у свого принципово суперника. На майданчику ми мали ігрову перевагу та коли справа доходить до завершального удару гравчині діяли в супереч логіки. Замість того, щоб пробити з супер вигідної позиції дівчата не рідко робили зайвий пас. Команда Літина хороша команда, довго думати на майданчику не дають. Прикро мати перевагу у грі і поступитися, навіть з мінімальним рахунком 0:1 сказав тренер наших землячок Микола Бабюк.

Тож переможцем чемпіонату Вінницької територіальної спортивної організації «Колос» з футболу «Золотий колосок» стала команда Літина.

Срібні нагороди і індивідуальні призи (червоні блейзери) у команди Махнівки. Бронзові медалі у команди Калинівки.

На закритті чемпіонату команди учасниць привітали з спортивним святом заступник голови Літинської селищної ради Віталій Мельник та заступник голови Вінницької обласної організації ВФСТ «Колос» Валерій Швець. Віталій Мельник побажав спортсменам чесної боротьби, нових досягнень, командної єдності та яскравих перемог. Великий друг всіх дітей спортсменів Валерій Швець привітав учасниць з успішним завершенням чемпіонату та наголосив, «що дівочий футбол на Вінниччині впевнено розвивається і саме такі змагання виховують майбутніх чемпіонів та сильних особистостей».Обоє виступаючих подякували тренерам, батькам і громадам за підтримку юних спортсменок.

Крім нагород за зайняте місце організатори змагань передбачили призи для кращих гравців турніру. Ними стали: Вероніка Заведій (Махнівська ТГ) Ніка Карпчук (Калинівська ТГ) Єва Верещак (Літинська ТГ)

Вінницька територіальна організація ВФСТ «Колос» подякувала за підтримку спортсменів і цінні подарунки — БО «БФ «МХП-Громаді» та Мурованокуриловецькому заводу мінеральних вод «Регіна» за забезпечення учасників питною водою.

 

 




 

 

 


 

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up