Ворог масовано атакував по всій лінії фронту: українські військові відбили 257 атак
- Російська армія суттєво збільшила інтенсивність наступу, атакувавши позиції українських підрозділів двісті п'ятдесят сім разів за добу.
- Українські військові стримали штурми та завдали загарбникам масштабних втрат.
Найважча ситуація залишається на Покровському та Гуляйпільському напрямках, де піхота противника наступала найактивніше. Про це повідомили у Генеральному штабі Збройних Сил України.
Авіація, ракетні війська та артилерія оборонців у відповідь уразили вісім районів зосередження особового складу РФ, два пункти управління та склад пально-мастильних матеріалів.
Протягом доби російські війська випустили по позиціях українських підрозділів понад дев'ять тисяч дронів-камікадзе та скинули триста десять керованих авіаційних бомб.
Найбільше наступальних дій захисники зупинили на Покровському напрямку, де відбили тридцять один штурм. Також масовані атаки тривали на Гуляйпільському, Слов’янському та Костянтинівському напрямках — там оборонці стримали понад два десятки спроб прориву на кожній ділянці фронту.
Загальні втрати російських загарбників за добу сягнули 1310 солдатів.
Українські військові знешкодили два танки, п’ять бойових броньованих машин та шістдесят вісім артилерійських систем.
Крім того, протиповітряна оборона та підрозділи радіоелектронної боротьби збили майже тисячу вісімсот ворожих безпілотників.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
-
Галина Ніколайчук-БурегаМатінко Божа оберігай, допомагай нашим ЗСУ.Благаємо тебе. -
Галина КарасьоваДопоможи Боже нашим воїнам!