У Флоріанівці провели освітлення вулиць

У Флоріанівці провели освітлення вулиць
  • Минулого тижня понад 40 ліхтарів освітили вулиці Комсомольську, Козятинську, Лису гору та Центральну.
  • Про це йдеться на сайті міської ТГ

- «Від країв – до центру» - основний напрямок і дороговказ проведення освітлення у громаді, відображений у названій програмі. Іншими словами, першочергово освітлюються села Козятинської територіальної громади, де давно (або ж подекуди ніколи, як у Флоріанівці) не було ліхтарів, а після цього – центр громади, тобто Козятин. - йдеться в повідомленні

Згідно названої програми, з міського бюджету на проведення вуличного освітлення протягом 2021 року виділено 1 мільйон 800 тисяч гривень. Тендер на облаштування зовнішнього освітлення у Козятинській громаді виграла компанія ТОВ «ПромАвтоматика Вінниця».

Відео дня

У Флоріанівці встановлення вуличного освітлення ускладнилося повною відсутністю мережі, позаяк,  у селі ніколи не існувало зовнішнього освітлення. Тож для встановлення такого, згідно законної процедури, спочатку було оформлено технічні умови.

- Наразі більша частина села вже освітлена, - розповіла староста Флоріанівського старостинського округу Наталія Ковальчук. - Під час ремонтних робіт застосовувались енергоефективні світлодіодні світильники, що дозволить знизити споживання електричної енергії на освітлення наших вулиць.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up