Минулого тижня ми розповідали про те, що у центрі міста двічі підкинули цуценят. Перший випадок трапився у суботу, 12 грудня. Хтось залишив неподалік ринку «Хлібодар» велику клітчасту сумку. У ній сиділи вісім милих щенят. Дівчатка тулилися одне до одного, щоб хоч якось зігрітися. Тоді саме було похолодання. За кілька днів знову підкинули цуценя, цього разу одне. Залишили поблизу магазину «Фора».
Небайдужі люди повідомили про знайд зоозахисників з громадської організації «Захист тварин «Сіромашка». Вони забрали дівчаток на перетримку. Тій красуні, яку підкинули під «Фору», пощастило значно більше. Для неї люблячі господарі знайшлися практично одразу — її забрали за кілька днів.
Дівчата з «Сіромашки» взялися шукати господарів і для вісьмірки цуценят, яких викинули у клітчастій сумці. Проте за кілька днів виявилося, що чотирилапі малюки захворіли. Тваринки підхопили ентерит. Це інфекційне захворювання, що вражає слизову оболонку кишківника та клітини серця. Якщо не лікувати хворобу, вона може призвести до смерті тварини.
Вже кілька днів чотирилапим ставлять крапельниці. На жаль, їх вже стало на одну менше — одна дівчинка не впоралася з хворобою і померла кілька днів тому. Представники ГО «Захист тварин «Сіромашка» збирають кошти, щоб врятувати життя цим прекрасним цуценятам. Реквізити рахунків:
картка «ПриватБанку»: 5168–7574–1606–1598 (Ілієвич Л. Й.)
картка «Ощадбанку»: 5167–4901–3576–6443 (Пастушок Н. А.)
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
№ 25 від 25 червня 2026
Читати номер