Про тимчасове припинення водопостачання повідомляє виробничий структурний підрозділ «Київське територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних» робіт по експлуатації будівель і споруд АТ «Укрзалізниця» на офіційній сторінці козятинської міської ОТГ
— У зв'язку з аварійною ситуацією на водогоні Медвеівка - Козятин, з 9 грудня у водогінній мережі міста Козятин обменжений тиск води. Відновлювальні роботи по усуненню аварійної ситуації будуть виконуватися у четвер, 10 грудня. Через це буде зупинена водопровідна насосна станція Медведівка, — йдеться в повідомленні
Також додають, що водонасосна станція Сокілець працюватиме в звичайному режимі.
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
№ 24 від 18 червня 2026
Читати номер