«SuperSoniks» з Козятина — переможці. А кращим гравцем став Олексій Немикін
- У неділю, 21 червня у місті Вінниця відбувся півфінал Аматорської ліги з баскетболу, в якому зустрілися команди «SuperSoniks» (Козятин) та «Veterans» (Вінниця).
Як повідомляє Відділ спорту Департаменту гуманітарної політики КМР, матч видався надзвичайно напруженим – жодна з команд не хотіла втрачати можливість зіграти у фіналі. Протягом усієї зустрічі боротьба точилася за кожен м’яч, а доля поєдинку вирішилася лише в четвертій чверті, де вдалі дії козятинських баскетболістів дозволили їм схилити шальки терезів на свою користь.
- Підсумковий рахунок матчу – 70:60 на користь «SuperSoniks» (Козятин).
Найкращим гравцем зустрічі став Олексій Немикін, який оформив потужний дабл-дабл: 19 очок та 21 підбирання.
«Вітаємо наших спортсменів із заслуженою перемогою та виходом до фіналу! Бажаємо успішного виступу в головному матчі сезону та нових спортивних здобутків!» — пишуть у дописі
Читайте:
Педагог із Козятина Назарій Занюк — серед кращих на Вінниччині
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.