«SuperSoniks» з Козятина — переможці. А кращим гравцем став Олексій Немикін

«SuperSoniks» з Козятина — переможці. А кращим гравцем став  Олексій Немикін
  • У неділю, 21 червня у місті Вінниця відбувся півфінал Аматорської ліги з баскетболу, в якому зустрілися команди «SuperSoniks» (Козятин) та «Veterans» (Вінниця).

Як повідомляє Відділ спорту Департаменту гуманітарної політики КМР, матч видався надзвичайно напруженим – жодна з команд не хотіла втрачати можливість зіграти у фіналі. Протягом усієї зустрічі боротьба точилася за кожен м’яч, а доля поєдинку вирішилася лише в четвертій чверті, де вдалі дії козятинських баскетболістів дозволили їм схилити шальки терезів на свою користь.

  • Підсумковий рахунок матчу – 70:60 на користь «SuperSoniks» (Козятин).

Найкращим гравцем зустрічі став Олексій Немикін, який оформив потужний дабл-дабл: 19 очок та 21 підбирання.

«Вітаємо наших спортсменів із заслуженою перемогою та виходом до фіналу! Бажаємо успішного виступу в головному матчі сезону та нових спортивних здобутків!» — пишуть у дописі

Читайте:

Педагог із Козятина Назарій Занюк — серед кращих на Вінниччині

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up