У Козятині в комендантську годину патрульні зупинили авто. Водій був напідпитку

У Козятині в комендантську годину патрульні зупинили авто. Водій був напідпитку
  • Вночі, 23 червня під час комендантської години, у місті Козятин на вулиці Захисників України інспектори зупинили автомобіль «Chevrolet Aveo», що рухався з порушенням ПДР.

Спілкуючись із 67-річним водієм, патрульні виявили у нього ознаки алкогольного сп'яніння. Чоловік пройшов огляд на місці зупинки за допомогою приладу Драгер. Результат — 0,72 проміле алкоголю.

У поліції повідомляють, що н водія автомобіля «Chevrolet Aveo» склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані алкогольного сп'яніння) КУпАП.

«Нагадуємо: керування у нетверезому стані — пряма загроза життю та здоров’ю всіх учасників дорожнього руху» — наголошують правоохоронці

Довідково

Загалом, протягом вихідних патрульні склали 20 протоколів на водіїв, що кермували транспортними засобами з ознаками сп’яніння.

Читайте:

Шукають Давида Шоріна з Козятина. Хлопця підозрюють у наркозлочинах

«Я їх ростив чотири роки, глядів, а він взяв і безбожно обрізав»

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • Ріта Гордійчук
    Сенація

keyboard_arrow_up