Ювіляр приймав найщиріші вітання та сердечні побажання від апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу Козятинської міської ради.
— Дякую за чуйне патріотичне серце, невтомність та енергійність, за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у справу ліквідації аварії на ЧАЕС, виконання заходів щодо захисту населення і територій від наслідків Чорнобильської катастрофи, активну громадську діяльність, активну співпрацю з органами місцевого самоврядування міста Козятина підтримку ветеранів війни та праці. Бажаємо міцного здоров`я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі, а на життєвому шляху не було ніяких перешкод, — висловився мер Козятина
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
№ 22 від 4 червня 2026
Читати номер