За проявлену мужність, героїзм і самовідданість та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС посадовці вручили ліквідаторам Грамоти, подарунки та грошові винагороди.
До присутніх також звернувся голова районного ГО «Союз Чорнобиль Україна» Юрій Городченко. Хвилиною мовчання була вшанована пам’ять загиблих та померлих ліквідаторів.
День ліквідаторів на Чорнобильській АЕС: у бібліотеці оформили виставку літерутари
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
№ 22 від 4 червня 2026
Читати номер