У Козятині відзначили ліквідаторів на Чорнобильській АЕС

У Козятині відзначили ліквідаторів на Чорнобильській АЕС
  • У понеділок, 14 грудня, з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС біля пам’ятного знаку в місті Козятин відбулися заходи за участю керівництва району та міста, ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

За проявлену мужність, героїзм і самовідданість та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС посадовці вручили ліквідаторам Грамоти, подарунки та грошові винагороди.

До присутніх також звернувся голова районного ГО «Союз Чорнобиль Україна» Юрій Городченко. Хвилиною мовчання була вшанована пам’ять загиблих та померлих ліквідаторів.

День ліквідаторів на Чорнобильській АЕС: у бібліотеці оформили виставку літерутари
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
03:24 «Іван Предтеча (Іван Хреститель), як його святкували віряни у храмі Покрови» 18:14 У Козятині патрульні затримали чоловіка. У нього був шприц із підозрілою речовиною 17:31 Спека та посуха, можуть сприяти збільшенню сарани на Вінниччині. Як запобігти поширенню? 16:02 «Молодь про червень 1941 року знає стільки, скільки ветерани про війну 1812 року» Від читача 18:07 Дякуємо за розуміння 15:04 «SuperSoniks» з Козятина — переможці. А кращим гравцем став Олексій Немикін 14:07 Пропонують гроші за коротке опитування, щоб отримати доступ до рахунку 13:20 Стоматології Козятина: де отримати якісні послуги? (партнерський проєкт) 12:18 Спека та відпочинок: на водоймах Вінниччини посилюють заходи безпеки 10:17 «Розмова за чашкою чаю»: у Козятині родини полеглих Захисників запрошують на зустріч підтримки 09:07 Педагог із Козятина Назарій Занюк — серед кращих на Вінниччині 08:20 У Козятині в комендантську годину патрульні зупинили авто. Водій був напідпитку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up