— Сьогоднішній день, особисто для мене та моєї сім‘ї, розпочався поганими новинами. Вандали підпалили пляшку з горючою сумішшю біля магазину, який належить моїй сім’ї, по вулиці Січових стрільців (бувша Комсомольська). Завдали шкоди стінам і вікнам. Це вже не перший раз коли вандали підпалюють майно яке належить нашій родині. Можливо хтось володіє інформацією про цей випадок або бачив що сталось, прошу поділитись. Анонімність і винагороду гарантуємо, — пише Тетяна Єрмолаєва
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
№ 25 від 25 червня 2026
Читати номер