З 26 листопада по 9 грудня велику ліцейну родину об’єднала благодійна акція «Майстерня добра».
Мета акції– відвідати та привітати з прийдешніми святами, висловити вдячність за чесну працю, побажати міцного здоров’я і усіх гараздів нашим колегам, які вийшли на заслужений відпочинок.
— Кожен українець знає, що в гості приходять не з пустими руками. Усі разом: діти, батьки та учителі – спільними зусиллями зібрали багато подарунків, які 9 грудня були доставлені нашим дорогим адресатам. Велике спасибі усім, хто відгукнувся і виявив небайдужість. Знайде, що ваші зусилля не були даремними, а вогник світла і тепла знайшов свій відгук у словах вдячності від колишніх працівників нашого навчального закладу, — йдеться на сторінці Ліцей - школа м. Козятин
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
№ 22 від 4 червня 2026
Читати номер