— Не мовчіть, сьогодні цим людям мішають собачки, а завтра їм будуть мішати діти, які голосно граються...Собачки були стерилізовані та вакциновані, йшли до рук, не агресивні, маленькі зростом, дуже лагідні та доброзичливі. До вчорашнього дня один із мешканців будинку, погрожував їх приспати,або вивезти собак. Можливо маєте інформацію,будемо вдячні(анонімність гарантуємо).На сьогоднішній день в Україні існує закон про жорстоке повадження з тваринами, від 3-х до 8- ми років позбавлення волі. Разом ми маємо зупинити зухвалість і самовпевненність тих, хто вважає, що в праві вирішувати долі братів меньших, — пише Людмила-Мила Швец
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
№ 22 від 4 червня 2026
Читати номер