Дітям учасників АТО Козятинського району влаштували відпочинок на Сабарові

Дітям учасників АТО Козятинського району влаштували відпочинок на Сабарові

Добігають кінця літні канікули і для того, аби діти змогли на повну насолодитися останніми безтурботними днями сектором молоді та спорту райдержадміністрації було організовано поїздку на пікнік до Сабарова.

— Нас привітно та при повній готовності зустріли представники КЗ «Спорт для всіх» та Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, — пишуть на сайті козятинської РДА.

Активний та змістовний відпочинок на свіжому повітрі дуже сподобався дітям, які за цілий день забулися про існування телефонів та планшетів.

Відео дня

Всі знайшли собі заняття до душі: хтось вправно веслував на справжньому спортивному катамарані, хтось легко та безстрашно виліз на 12ти метрову скалу (під наглядом професійних альпіністів, звичайно), дехто навчився пересуватися на ходулях чи вдосконалив свою майстерність у грі «дартс»


— Велика подяка голові Глуховецької ОТГ Олександру Амонсу та керівництву ПрАТ «Глуховецький гірничо – збагачувальний каоліновий комбінат» за наданий автобус та заправку його пальним, — йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up