20 ХВИЛИН
20 ХВИЛИН - Всі Статті (123)

приводьте дітей на кастинг. до 13 років

Олексій Ніжинський є кандидатом у майстри спорту України та має перше "кю" з дзюдо. Зараз дзюдоїст - студент І-го курсу Козятинського залізничного училища.

Побачити красу навіть у не надто привабливих речах, яскраво розкрити людську особистість на світлинах, показати динаміку життя у всій його повноті вміє тернопільський фотохудожник Михайло Урбанський (37 р.).

Перебіг подій на футбольному полі із самого початку матчу був непередбачуваним. Вже перша атака господарів завершилася для них результативно

У наш час дуже багато речей пов'язано з радіоконструюванням та електронікою. А сама по собі вона нелегка і вимагає не тільки гарних знань, а й практики. Тому щоб досягнути успіхів в радіоконструюванні та електроніці, необхідно багато попрацювати у цій галузі. І чим раніше, тим краще.

У кожної дитини є певні таланти та здібності. Головне - вчасно їх помітити та розвинути. Та, на жаль, у батьків не завжди вистачає часу для цього. Тому чудовою альтернативою слугуюють різноманітні гуртки, де діти не лише розвивають свої здібності, а й знаходять нових друзів, постійно спілкуються. У місті Козятині існує Центр дитячої та юнацької творчості, який об'єднує багато різних гуртків.

Вдруге в поточному сезоні футбольне поле стадіону "Колос" села Комсомольське стало домашньою ареною для футбольного клубу "Горизонт" в чемпіонаті області серед команд вищої ліги. 25 жовтня козятинський колектив футболістів екзаменував тростянецьку команду "Нива".

У суботу, 25 жовтня, пройшли ігри на кубок Козятинського району з футболу. За перше місце боролися між собою команди "Залізничник" (Залізничне) та "Промінь" (Глухівці), за третє - "Нива" (Безіменне) з "Колосом" (Комсомольське).

Чемпіонат на кубок Вінницької області з футболу серед жіночих команд відбувся у суботу, 25 жовтня. На футбольному полі зустрічалися команди "Колос" (Комсомольське) та "Сугатинка" (Сугаки, Могилів-Подільського району).

У ЗНВК № 5 у середу, 22 жовтня, пройшов осінній бал, на якому визначалася міс Осінь. На свято зібралося дуже багато людей: як учнів, так і вчителів.

keyboard_arrow_up