В Козятині працюватимуть обласні енергетики
За повідомленням Козятинських електромереж, у понеділок, 28 грудня обласні енергетики проводитимуть ремонтні роботи на підстанції Сигнал.
Про це йдеться на сторінці Козятинської міської ОТГ.
У зв’язку із цим, увесь район ПРБ та частково вулиця Катукова дві години будуть відключені від електропостачання. Час знеструмлення — з 14.00 до 16.00.
Нагадаємо, без світла: неочікуваний «подарунок» жителям міста від енергетиків.
Де ще працівники «Козятинських електромереж» запланували ремонт обладнання та розчистку траси ліній електропередач.
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
№ 24 від 18 червня 2026
Читати номер