У Сигналі комп'ютеризували бібілотеку

У Сигналі комп'ютеризували бібілотеку

Сигнальську сільську бібліотеку Козятинської ТГ комп'ютеризували за державний кошт у рамках програми розвитку цифрової освіти Міністерства цифрової трансформації

Вінниччина – четверта область, яка отримала комп’ютери у рамках програми розвитку цифрової освіти. За умовами проекту, 150 сільських бібліотек з 52 громад області отримали комплекти техніки та комп’ютерні столи.

Бібліотеки активно підключаються до проекту як партнерські офлайн-хаби, де користувачі мають можливість проходити навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності.

- В рамках проекту "Дія. Цифрова освіта" Міністерством цифрової трансформації України з Всеукраїнською громадською організацією "Українська бібліотечна асоціація" та благодійним фондом "Фаворит Фаундейшин" Сигнальська сільська бібліотека Козятинської територіальної громади отримала два комп'ютери та один комп'ютерний стіл.- пишуть на сайті козятинської ТГ

Відео дня

Додамо,  що на реалізацію проекту не витрачені державні кошти, техніку надано благодійним фондом «Фаворит Фаундейшин» (Favorit Foundation)

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up