За повідомленням виробничого підрозділу «Київське територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Укрзалізниця» знезараження водопровідних мереж підвищеними дозами хлору у Козятині будуть робити з 8.00 год
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
№ 23 від 11 червня 2026
Читати номер