У дворі ОСББ Грушевського, 23 є майданчик зі штучним покриттям. Він обгороджений і закривається на ключ. Таких у нашому місті небагато. Два подібних майданчики стоять на стадіоні. Та чомусь майданчик на Грушевського стояв закритий. Про це у Фейсбук написала Анастасія Явурек.
«Чому у дворі Грушевського 23 закрите футбольне поле, в той час коли на стадіоні все працює у відкритому режимі? Чому діти стовбляться на одній качелі,а ціле поле пустує? Допоможіть відповісти власній дитині на такі запитання, які мені задаються майже щодня?» - йдеться у дописі.
Публікацію жваво обговорювали учасники групи. З рештою, майданчик таки відкрили. Про це Анастасія повідомила у коментарі під дописом.
«Не повірите, але сьогодні о 12 годині футбольне поле відкрили!!! не знаю як та чи на довго», - написала Анастасія.
Міський голова Олександр Пузир написав у коментарях, що поле відкрили надовго.
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
№ 22 від 4 червня 2026
Читати номер