Нами правлять юристи, магістри, з нульовим інтелектом? Я не можу їх віднести до категорії кризис-менеджерів. Хоча саме такими хотілось би їх бачити
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
№ 23 від 11 червня 2026
Читати номер
Толку з того, що мафік і його уроди запишуть в устав лікарні що це власність міста. Все одно медикаменти, харчування, подяки лікарям платиться з кишені сільсього чи міського хворого. В аптеці, магазині, на прийомі у лікаря прописку не питають. Питають скільки маєш грошей.