Влад Повх

Влад Повх

2-04-53

Висвітлення тем місцевого самоврядування, корупції у владі

Влад Повх - Всі Статті (441)

Дата 24 листопада ввійшла в історію кількома знаковими подіями та святами. У матеріалі ми зібрали традиції та прикмети на цей день

9 листопада українці світу відзначають День української писемності та мови, однієї з найкрасивіших і наймилозвучніших у світі. Перевірте, чи добре знаєте українську мову.  

 «Укрзалізниця» відкрила можливість купувати квитки на 12 додаткових потягів, що курсуватимуть між українськими містами на період осінніх канікул. Серед цих потягів три буде зупинятись на станціях Вінниччини, а два – безпосередньо у місті Вінниця, один — у Козятині

У п’ятницю, 18 жовтня, у Вінниці, у великій залі обласного молодіжного центру «Квадрат» презентували документальний кінофільм про життя та творчість відомого українсько-польського поета та композитора, автора знаменитої пісні «Гей, Соколи!» Тимка (Тимоша) Падуру (1801-1871).

Але населення потроху виїжджає

Начальник поліції Козятинського відділку організував прес-конференцію на тему забезпечення правопорядку під час виборчої кампанії 2019 року Президента України.

11 та 12 лютого ветерани-афганці провели колективні зустрічі з учнями Козятинської школи №2 та в центральній міськрайонній бібліотеці.

Миколаївчани обурені неправомірними, за їх словами, діями держреєстратора

Керуючий справами виконкому розчервонівся і все не знав. У кабінеті у нього ще й собака виляла хвостом

Для чого потрібна математика в житті людини? Відповідь дати легко. Принаймні, щоб навчитись рахувати гроші. Правильно вираховувати платежі за комунальні послуги. Це аксіома беззаперечна. А тепер давайте розберемося, для чого потрібні конкурси через газету “Міні-містер Козятина”?

keyboard_arrow_up