У четвер, 30 липня відбувся прийом громадян з надання безоплатної правової допомоги. Про це повідомляє Центральна районна бібліотека на своїй сторінці у Фейсбук.
"Всього звернулось 16 осіб: через Skype-зв’язок 5 громадян отримали консультації на базі бібліотек-філій сіл Білопілля, Зозулинці, Широка Гребля, Юріївка Козятинського району, - йдеться у повідомленні.
Консультували мешканців району Марина Кобернюк, начальник відділу просвітництва та надання безоплатної правової допомоги, та Валентина Максимчук, заступник начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Люди цікавилися питаннями, що стосуються орендної плати за паї, приватизації землі, допомоги багатодітним сім'ям, грошової оцінки будинку, спадщини, тривалості відпустки, пільг дітям війни, оформлення пенсії.
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
№ 25 від 25 червня 2026
Читати номер
Посилання на джерело: http s://kazatin.com/Podii/meshkantsiv-rayonu-bezkoshtovno-konsultuvali-z-pravovih-pitan-11104350.html