У середу, 29 липня на вулиці Зоряній чоловік впав у криницю. Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Вінницькій області.
На службу "101" зателефонували о четвертій вечора. На місце події прибули рятувальники. Чоловік перебував на глибині двох метрів. Працівники ДСНС тягнули його з криниці за допомогою мотузки та штурмової драбини.
"Бійці ДСНС дістали чоловіка назовні та передали бригаді екстреної медичної допомоги. До проведення аварійно-рятувальних робіт від ДСНС залучалося чотири чоловіки особового складу та одна одиниці спецтехніки", - йдеться у повідомленні.
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
№ 24 від 18 червня 2026
Читати номер