А ви страждаєте від безсоння? Лікарі назвали п’ять основних причин

А ви страждаєте від безсоння? Лікарі назвали п’ять основних причин

Температура в приміщенні, алкоголь, спорт, електроніка увійшли в список основних причин безсоння у сучасних людей, складений німецькими лікарями.

Причина: невідповідна температура. Експерти відзначають, що в спальні не повинно бути жарко, рекомендована температура в приміщенні для сну становить від 16 до 19 градусів за Цельсієм. Любителі більш прохолодного повітря можуть дозволити собі спати і при 12 градусах (але не нижче).

«Для мозку корисніше перебувати в умовах низької температури навколишнього середовища, оскільки так він забезпечується великою кількістю крові. Крім того, він стимулює активне спалювання жиру для підтримки температури тіла в прохолодній спальні», – пояснили лікарі.

Причина: алкоголь. Хоча після вживання алкоголю сон зазвичай настає швидше, його якість виявляється більш низьким, ніж у «тверезого» сну. Вечірня випивка збільшує ризик хропіння, посилює виведення сечі і спрагу, і все це, безумовно, не сприяє повноцінному безперервному сну.

Відео дня

Причина: електроніка. За словами лікарів, електронним пристроям не повинно бути місця в спальні. Вони радять не дивитися на дисплеї гаджетів мінімум за годину до сну. Порушення цього правила веде до збою у виробництві гормону сну мелатоніну, що створює труднощі при засипанні і робить сам сон дуже непевним.

Причина: спорт. Дослідження, проведене вченими з Університету штату Орегон, показало, що регулярні фізичні вправи полегшують засинання. Однак чим більше часу проходить між тренуваннями і сном, тим більше користі вони приносять. Фізична активність перед сном збільшує концентрації гормони, які не дають розслабитися і заснути. Перед сном рекомендуються тільки тихі рухи, такі як розслаблена вечірня прогулянка або дуже Повільна їзда на велосипеді.

Причина: робота. Лікар рекомендують по закінченні робочого дня викидати з голови всі думки про роботу, так що, перебуваючи в ліжку, не потрібно планувати свій наступний робочий день в розумі. Для працюючих людей важливо, щоб між роботою і сном проходило не менше двох годин, підкреслюють експерти.

Опитування

А ви страждаєте від безсоння?

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
×
0%
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
18:13 Стали небесними янголами. Козятинщина в жалобі за двома Героями 17:55 Дикі качки не вивчали правила тож переходять дорогу біля зебри 16:22 Відео Козятина 150 років тому — «оживили» старі фото play_circle_filled 16:06 Топонімічний фактор. Ще одна версія, чому Козятин назвали Козятином Від читача 13:34 Продаж земельної ділянки для будівництва туристичної інфраструктури 15:00 Землю біля сімейної медицини не змогли віддати в оренду. Що вирішили з цією ділянкою? 13:11 У нашому районі затримали двох молодиків, які продавали наркотики 12:14 Минуло два роки з дня смерті нашого Захисника Сергія Пузерея 11:15 У Козятинській лікарні встановили інсталяцію «Білий халат», в пам'ять про загиблих медиків 10:16 Бережіть бджіл: на полях Козятинської громади проводитимуть хімічну обробку 10:15 Робота у Козятині: свіжі вакансії від козятинських компаній 10:10 Оголошення Козятин – пропозиції тижня 08:38 Рік без Героя з Козятина Володимира Волинця
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up