Телеграми вже не в моді

Телеграми вже не в моді

Укртелeком прийняв рішення припинити з 1 березня 2018 року надання послуг телеграфного зв'язку загального користування для всіх категорій споживачів. “Будуть припинені прийом, обробка та передача на доставку телеграм усіх видів і категорій."

Послуга передачі телеграм швидко втрачає свою популярність. Її надання є збитковим для компанії. Крім того, зношене обладнання, через відсутністю підтримки з боку виробників.

До 1 березня 2018 року, бажаючим надіслати звичайну чи термінову телеграму в межах України доведеться сплатити 5 грн за слово. Звичайна міжнародна телеграма коштує 10 грн за слово, термінова — 20 грн. Максимальний розмір телеграми, включаючи адресу, обмежується 300 словами.

З 1 січня 2018 року Укртелеком збільшив тарифи на загальнодоступні телеком послуги. Для абонентів міст зв'язок подорожчає на 7,3%, абонентів села - на 14,5%. Тариф "Домашній безліміт" коштуватиме близько 74 грн для містян, для жителів села - 70 грн. Тариф "Домашній базовий" становитиме близько 67 грн для міських жителів і близько 63 грн для сільських.

Відео дня

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up